Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Podstawowe wyposażenie salonu kosmetycznego

18 marca 2022 wyposażenie salonu kosmetycznego

Współczesny salon kosmetyczny powinien zawierać sprzęt oraz niezbędne akcesoria renomowanych marek. To tutaj tworzy się wyjątkowe i niepowtarzalne zabiegi kosmetyczne.

Każdy salon powinien zaopatrzyć się w niezbędne urządzenia w zależności od rodzaju świadczonych usług. Gabinet kosmetyczny powinien być wizytówką właściciela, ale przede wszystkim komfortowym miejscem dla klientów. Jakie wyposażenie jest niezbędne w salonie kosmetycznym?

Jakie meble do salonu kosmetycznego

Wyposażenie salonów kosmetycznych trzeba zacząć od niezbędnych mebli.

Odpowiednio dobrane meble zapewniają komfort i swobodę pracy. Pomagają dobrze zorganizować i uporządkować dostęp do potrzebnych w danej chwili kosmetyków czy akcesoriów.

Podstawowymi meblami w każdym salonie kosmetycznym są fotele – postaw na wygodny sprzęt z hydraulicznym podnoszeniem i opuszczaniem. Zwróć uwagę czy fotel posiada podłokietniki, poszycie ułatwiające dbanie o czystość oraz pałąk na zamocowanie jednorazowej ceraty.

W przypadku, gdy dysponujesz małą powierzchnią salonu, zdecyduj się na fotel zabiegowy wyposażony w funkcję rozkładania go do pozycji łóżka- koniecznie z regulowanym zagłówkiem.

Niezbędnym elementem są także stoliki zabiegowe, zwane również pomocnikami- to tutaj umieszcza się wszystkie potrzebne do zabiegu materiały. Zdecyduj się na model na kółkach z licznymi szufladami.

Niezbędne akcesoria i pozostałe urządzenia

W profesjonalnym salonie powinny znajdować się sprzęty wysokiej jakości, posiadające niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Wyposażenie salonów kosmetycznych należy rozpocząć od urządzeń, dzięki którym wykonamy najbardziej popularne zabiegi na twarz i ciało.

Niezbędny może okazać się laser IPL, oraz urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej, oxybrazji, mezoterapii mikroigłowej czy peelingu kawitacyjnego.

Wiele ze sprzętów można kupić oddzielnie, lecz na rynku dostępne są funkcjonalne urządzenia wielofunkcyjne. Posiadanie takiego urządzenie świadczy o renomie i profesjonalizmie Twojego salonu.

Niezbędnym uzupełnieniem sprzętu będzie lampa lupa, mocowana na statywie, przyczepiana do blatu stolika. Umożliwia ona oglądanie skóry w znacznym powiększeniu, a wyposażona w antyrefleksyjne szkło nie podrażnia oczu.

Hurtowania Mimari- profesjonalne wyposażenie do Twojego gabinetu kosmetycznego

Mimari to miejsce, w którym kompleksowo wyposażysz swój salon kosmetyczny, fryzjerski oraz SPA. Oferta hurtowni to nie tylko meble, ale także odzież i specjalistyczny sprzęt niezbędny w gabinetach kosmetycznych i salonach fryzjerskich.

Tworzymy dla Ciebie piękno, dbając o jakość usług na najwyższym poziomie.

Gdzie kupować dobre alkohole

Redakcja weddingsisters.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Gdzie kupować dobre alkohole
wyposażenie salonu kosmetycznego

Jesteś zainteresowany reklamą?

wyposażenie salonu kosmetycznego