Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś

Jaki strój dla pana młodego?

31 sierpnia 2021 strój pana młodego


Bardzo często wybór stroju przez pana młodego na własny ślub okazuje się nie lada wyzwaniem. Nie ulega wątpliwości, że jest to naprawdę ważna uroczystość, dlatego tak bardzo zależy każdemu na dobrym wyglądzie. Trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie wyróżnia się kilka stylizacji, które świetnie sprawdzą się podczas takiego wydarzenia. Warto jednak przyjrzeć się tym, na które panowie stawiają zdecydowanie najczęściej.

Dwuczęściowy garnitur

Nie da się ukryć, że największą rolę odgrywa marynarka ze spodniami. W dzisiejszych czasach panowie najczęściej stawiają na dwuczęściowy garnitur. Wynika to z tego, iż mimo wszystko jest to najwygodniejsza opcja z wszystkich możliwych. Ponadto, taki strój może zostać wykorzystany przy okazji różnych innych uroczystości. Czasami mężczyźni decydują się na zakup smokingu czy też zestawu trzyczęściowego zawierającego dodatkowo kamizelkę. Nie ulega jednak wątpliwości, że są to rozwiązania dużo mniej praktyczne. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że sam dwuczęściowy garnitur nie jest kluczem do sukcesu. Trzeba także pamiętać o wszystkich pozostałych elementach i dodatkach, które akurat w tym przypadku odgrywają kolosalną rolę.

Pozostałe elementy i dodatki

Na tak ważną uroczystość potrzebna jest elegancka, biała koszula. Byłoby lepiej, aby nie posiadała ona guzików na mankietach, gdyż rozwiązanie to jest mało szykowne. Każdy pan młody zdecydowanie powinien postawić na spinki do mankietów, które podkreślą cały wygląd i nadadzą mu charakteru. Co więcej, istotnym elementem okazuje się być także krawat czy też mucha. To drugie rozwiązanie jest obecnie znacznie częściej spotykane. Wielu mężczyzn uważa, że moda na krawaty już przeminęła i nie są one tak praktyczne, jak właśnie muszki. Oczywiście, buty to także równie istotny element. Panowie najczęściej stawiają na pantofle. Ich kolor jest oczywiście w ogromnym stopniu uzależniony od barwy samego garnituru. Dobrze byłoby jednak, aby były połyskliwe. To zdecydowanie podkreśli charakter całego wydarzenia. Trzeba także zdawać sobie sprawę, że wybór nie jest w tym przypadku ograniczony. Można postawić na zupełnie inne rozwiązania. Obecnie istnieje znacznie szerszy wachlarz możliwości pod tym względem niż jeszcze kilkanaście lat temu.

Strój pana młodego powinien zapewnić mu świetną prezentację i uznanie wśród wszystkich przybyłych gości. Warto więc w tym przypadku zadbać o każdy, nawet najmniejszy detal. To niesłychanie ważne, aby sam mężczyzna czuł się w takim stroju dobrze.

Gdzie kupować dobre alkohole

Redakcja weddingsisters.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

obrączki ślubne
Odkryj wyjątkowość obrączek z białego złota
Obraz na ślub

Jesteś zainteresowany reklamą?

Obraz na ślub