Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Suknia ślubna ciążowa – na jaki model najlepiej postawić?

27 grudnia 2021 suknia ślubna ciążowa

Suknia ślubna ciążowa rządzi się swoimi prawami, dlatego też przed projektantami nie lada wyzwanie, by stworzyć model, który efektownie będzie wyglądał eksponując ciążowy brzuszek i jednoczenie będzie spełniał wymagania panien młodych. Jakie modele można więc znaleźć w dobrych salonach z sukienkami? Co najczęściej wybierają panie, które spodziewają się dziecka?

Suknia ślubna ciążowa – co warto o niej wiedzieć?

Panie, które marzą o jakimś kroju sukni, nie muszą z niego z góry rezygnować, tylko ze względu na to, iż okazało się, że spodziewają się dziecka. W wielu salonach z sukniami ślubnymi praktycznie każdy model można bez problemu dopasować do rosnącego brzuszka. Czasami wystarczy tylko dodatkowa warstwa materiału, a czasami przerobienie fasonu tak, by pasował on do wymagań przyszłej właścicieli sukni.

Jakie sukienki najlepiej wyglądają na ciężarnych?

Kobiety w ciąży najczęściej decydują się na sukienkę o kroju księżniczki lub model w kształcie litery „A”, gdyż takie kroje najlepiej ukrywają brzuszek ciążowy. Wiele pań nie chce go eksponować, dlatego też takie sukienki świetnie pasują praktycznie każdej kobiecie. Zdarzają się jednak panny młode, które chcą pokazać swój ciążowy brzuszek. Absolutnie nie chcą one rezygnować z wymarzonej kreacji, tylko dlatego, że zaszły w ciąże. Panie te chętnie wybierają modele o kroju syrenki lub suknie w stylu greckim, które efektowne pokazują wszystkie kobiece krągłości. Nie należy także zapominać o sukienkach w stylu boho, które mimo swojej prostoty i minimalizmu także doskonale pasują do pań będących w ciąży. Co ważne, panie dobrze się czują w nich, gdyż one nie krępują ruchów. Można w nich spokojnie przetańczyć całą noc bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

Jaki kolor będzie najlepszy?

Przeważnie panie w ciąży unikają białych sukienek ślubnych. Uważają, iż czysta biel za bardzo eksponuje brzuszek oraz uwydatnia wszystkie niedoskonałości figury. Styliści mody także radzą, by wybierać sukienki w kolorze bezowym, ecrue lub piaskowym. Do tego pasują dodatki praktycznie w każdym kolorze, więc tym samym można stworzyć naprawdę ciekawą i oryginalną stylizację ślubną. Warto poradzić się sprzedawców w stacjonarnych salonach z sukniami ślubnymi, którzy doradzą i podpowiedzą, w czym konkretna pani wygląda najlepiej. W praktyce okazuje się często, że nawet w białych sukniach panny młode w zaawansowanej ciąży wyglądają świetnie, więc nie warto z góry nastawiać się, iż coś na pewno nie będzie pasować. Przymiarki w tej kwestii odgrywają bowiem ogromną rolę.

Gdzie kupować dobre alkohole

Redakcja weddingsisters.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

stylizacje z sukienkami
suknia ślubna ciążowa
nietypowa biżuteria

Jesteś zainteresowany reklamą?

nietypowa biżuteria