Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś

Zabawy weselne dla każdego

27 sierpnia 2021 zabawy weselne

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Zazwyczaj państwo młodzi i ich rodzice dbają o to, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Organizacja przyjęcia oraz przygotowanie zabaw weselnych pochłaniają sporo czasu.

Zadania wodzireja

Na wielu imprezach weselnych można spotkać wodzireja czyli specjalną osobę, która zajmuje się wymyślaniem atrakcji dla gości. Bardzo ważne jest, aby jasno określić, jakiego typu zabawy będą na danym weselu dozwolone i pożądane, a jakie są absolutnie zakazane. Każda para ma przecież inne poczucie humoru i inne granice jeśli chodzi o swoją intymność. Wiele weselnych zabaw bardziej lub mniej wprost porusza tematy związane z ludzką seksualnością. Dlatego też warto odpowiednio wcześniej ustalić tematykę zabaw, a najlepiej szczegółowo opisać ich przebieg. Zadaniem wodzireja jest przeprowadzić zabawy według instrukcji młodej pary, aby w żadnym razie nie poczuli się oni urażeni. Również trzeba zwrócić uwagę na wrażliwość gości i uważnie ich obserwować. Mogą oni zareagować na zabawy w różny sposób, dlatego ważna jest czujność osoby prowadzącej zabawy.

Dla dorosłych i dla dzieci

Na weselu mogą oczywiście być przeprowadzone zabawy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wiele par młodych zatrudnia animatora dla dzieci, aby najmłodsi się nie nudzili się w czasie imprezy. Czasami jednak takiego animatora brakuje i dorośli muszą bawić się wspólnie ze swoimi dziećmi. Wtedy wodzirej musi pogodzić potrzeby obu stron i przygotować zabawy, które będą satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników. Na pewno jest to trudniejsze zadanie, ale możliwe do wykonania.

Zabawy weselne

Na każdym weselu pojawiają się podobne zabawy, niektóre z nich przyszły już do tradycji weselnej. Najlepsze są takie zabawy, w czasie których wspólnie mogą bawić się wszystkie pokolenia, babcia może tańczyć razem z wnuczką, ojciec bawi się z synem, a rodzeństwo i przyjaciele śmieją się i dobry humor i dopisuje. Udane wesele to nie tylko piękne kazanie w kościele, wspaniała suknia i dobre jedzenie. Najczęściej po wielu latach goście wspominają cudowną atmosferę w czasie imprezy, a także świetną zabawę. Przygotowanie odpowiednich zabaw weselnych to klucz do sukcesu. Dlatego też zdecydowanie warto, aby para młoda nie unikała tego tematu podczas rozmów z orkiestrą albo wodzirejem. Należy zająć się tą kwestią wcześniej, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Warto więc wpisać sobie taką rozmowę w harmonogram przygotowań weselnych, aby o tym nie zapomnieć.

Gdzie kupować dobre alkohole

Redakcja weddingsisters.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

obrączki ślubne
Odkryj wyjątkowość obrączek z białego złota
Obraz na ślub

Jesteś zainteresowany reklamą?

Obraz na ślub