Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś

Obraz na ślub – czy to dobry pomysł na prezent dla nowożeńców?

26 czerwca 2023 Obraz na ślub

Obraz ślubny to doskonały pomysł na prezent dla nowożeńców, który z pewnością ucieszy i zachwyci młodą parę. Mąż i żona mogą również sami zdecydować się na zamówienie obrazu dla siebie i przypieczętować tym samym początek ich wspólnego życia. Obraz ślubny będą mogli zawiesić na ścianie w salonie, sypialni lub w holu i w ten sposób rozpocząć tworzenie domowej fotogalerii rodzinnej w swoim nowym wspólnym mieszkaniu.

Obraz na ślub – pomysł na oryginalny prezent dla nowożeńców  

Poszukując niebanalnego prezentu dla młodej pary, warto wybrać coś unikatowego, co stanie się wartościową pamiątką na całe życieObraz na ślub to wyjątkowy pomysł na prezent, który może sprawić nowożeńcom wiele radości. Jeżeli dobrze znasz oboje lub chociaż jedno z partnerów, nie powinieneś mieć problemu z wyborem właściwego obrazu, który powinien trafiać w styl i upodobania danej osoby. W końcu obraz na ślub ma stanowić dekorację wnętrza i każdego dnia cieszyć oczy małżonków oraz nie tracić na wartości wraz z upływem czasu.  

Jaki obraz na ślub wybrać? 

Pierwszym pomysłem na obraz na ślub jest oczywiście portret młodej pary. Aby zrealizować ten plan, koniecznie musisz być w posiadaniu wspólnego zdjęcia małżonków. Nie musi być to fotografia stricte ze ślubu, gdyż może być wykonana w innych okolicznościach. Ważne jest jednak, aby było to zdjęcie wysokiej jakości, na którym oboje partnerów dobrze się prezentuje. Do dekoracji wnętrz świetnie sprawdzą się także obrazy przedstawiające martwą naturę, np. owoce , kwiaty w wazonie, posiłki lub napoje. Tego typu malowidła świetnie będą ozdabiać kuchnię lub jadalnię. Z myślą o salonie lub sypialni, warto pokusić się o obraz z motywami roślinnymi lub pejzażem. Zachód słońca nad morzem, dziki, zielony las, czy widoki miast to uniwersalne inspiracje, które nigdy się nie znudzą. Obraz religijny będzie z kolei odpowiednim wyborem dla par głęboko wierzących i praktykujących swoją wiarę. Obrazy abstrakcyjne pasują do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym i nowoczesnym. 

Jak zamówić obraz na ślub? 

Obraz na ślub dla młodej pary w prosty i szybki sposób możesz zamówić w sklepie internetowym Empik Foto. W naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje obrazów ślubnych. Jeśli szukasz klasycznego rozwiązania, wybierz fotoobraz na bawełnianym płótnie oprawiony w drewnianą ramę.

Możesz też wybrać:

  • Obraz wydrukowany na błyszczącej aluminiowej płycie z zawieszką, który świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich, jak kuchnia, czy łazienka.
  • Obrazy wykonane na płycie MDF
  • Obrazy na piance oprawione w drewnianą ramę.

Kształt i format obrazu dopasowujesz do własnych preferencji. Pozostaje Ci wybór odpowiedniej grafiki lub zdjęcia i za chwilę Twój obraz na ślub dla nowożeńców jest gotowy.  

Obraz na ślub – wyjątkowa pamiątka na lata! 

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary, któremu towarzyszy mnóstwo entuzjastycznych emocji. Uroczystość zaślubin, moment składania przysięgi, pierwszy taniec i zabawa weselna to momenty, które chcielibyśmy zachować w swojej pamięci jak najdłużej. Zdjęcie portretowe ze ślubu w postaci obrazu to doskonały sposób na to, aby stworzyć w swoim domu niepowtarzalną dekorację ścienną, która będzie miała także wartość sentymentalną. Nawet po wielu latach spoglądając na Wasze wspólne zdjęcie ślubne, na powrót doświadczycie miłego dreszczyku emocji i wzruszenia, a sam obraz ma szansę stać się cenną pamiątką rodzinną także dla przyszłych pokoleń. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Gdzie kupować dobre alkohole

Redakcja weddingsisters.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

obrączki ślubne
Odkryj wyjątkowość obrączek z białego złota
Obraz na ślub

Jesteś zainteresowany reklamą?

Obraz na ślub