Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Stylizacje, które uzupełni nietypowa biżuteria

8 września 2021 nietypowa biżuteria


Letnie stylizacje pozwalają na odrobinę więcej szaleństwa niż te noszone w innych porach roku. Powodem jest przede wszystkim to, że nie trzeba zakładać na siebie wielu warstw ubrań. Dodatkowo letni styl charakteryzuje się lekkością rozwiązań. Dlatego proste ubrania mogą być uzupełnione dodatkami o nietypowym kształcie. Dotyczy to nie tylko torebek czy butów, le również noszonej biżuterii. Co więcej, nawet osoby, które na co dzień preferują klasyczne kolczyki czy pierścionki, w okresie letnim pozwalają sobie na szczyptę szaleństwa, jaką jest nietypowa biżuteria.

Letnie stylizacje

Kobiety w okresie letnim wybierają ubrania, które są nie tylko lekkie, ale również wykonane z naturalnych tkanin. Dzięki temu ubrania zachowują świeżość nawet po całym dniu noszenia. Szczególnie na plaże wybierane są stylizacje, które można łatwo zdejmować i zakładać kilka razy w ciągu dnia. Dlatego doskonale sprawdzają się sukienki, koszule w typie oversize. Garderoba noszona na urlopie jest zupełnie inna niż ta preferowana do pracy, jednak również może zachwycać wyglądem. Do prostych w kroju ubrań można dołączyć dodatki, które uzupełnią stylizacje. Co więcej, mało która kobieta źle wygląda w długich, prostych, letnich sukienkach. A odpowiednie dodatki dodadzą całości zupełnie indywidualnego charakteru.

Nietypowa biżuteria – z czego może być wykonana

Ciekawym trendem w letnich stylizacjach jest uzupełnianie ich zaskakującymi dodatkami. Nietypowa biżuteria bywa wykonywana rękodzielniczo, ale również niektóre sklepy sieciowe oferują zaskakujące elementy. Rękodzieło, w skład którego również wchodzi biżuteria, ma to do siebie, że może wykorzystywać praktycznie wszystkie materiały. Nie powinna, zatem dziwić tak nietypowa biżuteria, jak kolczyki, bransoletki z drewna czy też naszyjniki produkowane na szydełku z elementami z piór czy metalu. To zachwycające, małe dzieła sztuki. Co więcej każdy może pokusić się o samodzielne wykonanie nietypowej biżuterii – w Internecie można znaleźć mnóstwo instruktarzy jak zacząć.

Jakie elementy biżuterii sprawdzą się na wakacjach?

Lato to czas na szaleństwa – również gdy chodzi o miejsca noszenia biżuterii. Nietypowa biżuteria to również tak, którą nosi się w innym miejscu niż zazwyczaj. Dlatego na wakacjach pojawiają się w stylizacjach bransoletki na kostkę czy pierścionki na palce u stóp. W lekkich stylizacjach łatwiej wyeksponować takie rozwiązanie. Warto znaleźć coś, co nas wyróżnia nie tylko w okresie urlopowym i w czasie wakacji, ale również na co dzień.

Gdzie kupować dobre alkohole

Redakcja weddingsisters.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

stylizacje z sukienkami
suknia ślubna ciążowa
nietypowa biżuteria

Jesteś zainteresowany reklamą?

nietypowa biżuteria