Strona główna
Turystyka
Tutaj jesteś

Romantyczny weekend we dwoje – pomysły i inspiracje

11 września 2021 romantyczny weekend we dwoje


Romantyczny weekend we dwoje jest szansą na spędzenie fantastycznego czasu z ukochaną osobą w bardzo wyjątkowych okolicznościach. W zależności od preferencji i indywidualnych oczekiwań danej pary może mieć formę aktywną lub bardziej spokojną i dającą okazję regeneracji i całkowitego relaksu. Może być również spędzany w centrum zabytkowego miasta wśród innych osób lub w ciszy na zupełnym odludziu.

Romantyczny weekend we dwoje a pora roku

W zasadzie każda pora roku sprzyja romantycznym weekendom we dwoje. Wiosna pozwala obserwować budzącą się do życia przyrodę, w miesiącach letnich ciepło zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, jesień zachwyca bogactwem kolorów natomiast zima ma swój niepowtarzalny urok. Oczywiście część z propozycji romantycznych wypadów uzależniona jest korzystnych warunków atmosferycznych, inne na przykład opcja z pobytem hotelowym jest od nich całkowicie niezależna.

Romantyczny weekend we dwoje, wynajęcie domku

Dla par ceniących sobie ciszę i spokój możliwość spędzenia wspólnego czasu w domku położonym z dala od innych zabudowań i zgiełku miasta jest opcją idealną. Pozwala się zrelaksować i odprężyć. Ponadto sprzyja długim rozmowom, wspólnym spacerom i podziwianiu przyrody w jej najbardziej naturalnym wydaniu. Ciekawą propozycją jest całkowita rezygnacja w tym okresie z urządzeń elektronicznych i internetu, co tym bardziej pozwala się „zresetować”.

Romantyczny weekend we dwoje pełen aktywności

Pary pragnące aktywnie spędzić wspólny czas mogą wybierać wśród niezliczonej liczby ciekawych propozycji, takich jak na przykład: pobyt w parku linowym lub na ściance wspinaczkowej, jazda quadem, wizyta w stadninie i jazda konna czy kurs nurkowania. Tego typu atrakcje bardzo często dostępne są jako oferta dodatkowa podczas pobytów hotelowych. W ostatnim czasie na runku pojawiły się również biura organizujące i realizujące wszystkie etapy danej aktywności w formie vouchera. Stanowi on rodzaj prezentu, który można sprawić ukochanej osobie, na przykład przejazd luksusowym samochodem lub lot latawcem.

Romantyczny weekend we dwoje, spa i zabiegi pielęgnacyjne

Dla bardziej wymagających par dostępne są pakiety zawierające poza samym pobytem w luksusowym hotelu również usługi kosmetyczne i regeneracyjne. Tego typu opcje realizują zarówno podmioty zlokalizowane nad morzem, w górach jak i innych miejscowościach uzdrowiskowych. Tak zorganizowany weekend stanowi w tym przypadku ucztę nie tylko dla duszy ale i ciała.

Gdzie kupować dobre alkohole

Redakcja weddingsisters.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

apteczka na wyjazd
ciekawe miejsca na pomorzu
weekend na Słowacji

Jesteś zainteresowany reklamą?

weekend na Słowacji