Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś

ATRAKCJE WESELNE, KTÓRE UROZMAICĄ TWOJE PRZYJĘCIE

20 marca 2022 ATRAKCJE WESELNE

Pary Młode pragną, aby na weselu, ich goście czuli się zaopiekowani, a także dobrze się bawili. Dodatkowo, każda Para Młoda chciałaby, aby ich wesele zostało zapamiętane i wyróżniało się wśród innych przyjęć. Organizacja dodatkowej atrakcji może okazać się, więc fantastycznym urozmaiceniem tego dnia. 

Aktualnie Pary Młode mają ogromne możliwości i właściwe podczas organizacji atrakcji ogranicza ich  tylko  wyobraźnia. Warto jednak pamiętać, że już podczas samego wesela dużo się dzieje. Często zapominamy, że samo przyjęcie jest swego rodzaju atrakcją. Nasi goście, przez odległość lub brak czas, często długo się nie widzieli. Bliscy chcą więc tego dnia pogadać, napić się razem drinka i poszaleć na parkiecie. Pierwszy taniec, uroczyste krojenie tortu, podziękowania dla rodziców, to także elementy przyjęcia, które są odciągnięciem od standardowej zabawy i absorbują czas naszych gości. Planując ekstra atrakcję, warto o tym pomyśleć i zaplanować coś, co urozmaici nasze przyjęcie, ale nie będzie narzucające dla weselników. Najlepiej sprawdzają się więc atrakcje, które angażują naszych bliskich, wtedy, kiedy mają na to ochotę. 

Bez względu jednak na to, które z proponowanych atrakcji weselnych wybierzecie, pamiętajcie, aby ich przeprowadzenie powierzyć profesjonalistom. Doświadczenie i technika jest tak samo istotna, jak sam wybór rozrywki. 

Zerknijcie na nasz krótki ranking najciekawszych atrakcji, które podczas prowadzenia Agencji Ślubnej Czary Marry sprawdzają nam się najbardziej na ślubach i weselach organizowanych dla naszych par młodych.

1. BARMAN

Nie jest tajemnicą, że sama wódka na weselu sprawdza się już coraz mniej. Chętniej, zwłaszcza latem, sięgamy po mniej procentowe alkohole. Barman na weselu nie tylko zaproponuje listę najczęściej wybieranych napojów, ale również przygotuje coś ze swojego własnego repertuaru na specjalne życzenie gości. Drinki oferowane przez profesjonalistę są nie tylko smaczne, ale i pięknie się prezentują oraz są dopasowane do indywidualnych gustów gości. Dodatkową atrakcją są pokazy barmańskiej, takie jak np. żonglerka butelkami czy podpalanie baru. Prawdziwy showman, którego zatrudnicie, wciągnie do zabawy również publiczność, czyli Was lub Waszych gości, co niewątpliwie jeszcze bardziej urozmaici przyjęcie. To niezwykła atrakcja weselna, która na długo pozostanie w Waszej pamięci.

2. LIVE COOKING

Jedzenie jest jednym z najważniejszych elementów na weselu. Każda Para Młoda dba o to, aby jedzenie było pyszne i urozmaicone. Coraz częściej podczas przyjęć docenia się, że kuchnia jest sezonowa, regionalna i wyszukana. Zaskoczenie gości smakami, których na co dzień nie jedzą jest świetnym pomysłem. Stacja live cooking to dodatkowe urozmaicenie weselnego menu i atrakcja w jednym. Mogą tam być przygotowywane różnego rodzaju dania kuchni włoskiej, meksykańskiej, owoce morza czy świeże sałatki. Możemy wybrać także formę grilla.  Propozycji jest zresztą dużo więcej i każdy znajdzie wśród nich coś pasującego do smaków gości i stylu wesela.

3. MUZYKA NA ŻYWO

Coraz częściej zespoły weselne zastępują DJ’e. Daje to gwarancję dostosowania stylu muzyki dla każdego. Jeśli mimo wszystko Para Młoda chciałaby mieć na weselu jakiś akcent instrumentalny, to jest na to super rozwiązanie. Proponujemy  połączenie DJ’a + instrumentu na żywo, które jest świetnym połączeniem. Idealnie to takie duetu pasuje saksofon albo skrzypce elektryczne.

Dodatkowy instrument to nieprzeciętny i coraz bardziej popularny wybór jako uzupełnienie dla DJ-a. Połączenie utworów granych przez DJ-a z muzyką na żywo fajnie podkręca atmosferę Waszego wesela i wprowadza gości w taneczny nastrój. Charakterystyczne dźwięki muzyki na żywo sprawią, że każdy poczuje atmosferę zabawy i relaksu.

4. STREFA CHILL OUT

Strefa chillout to miejsce relaksu, w którym zaproszeni  goście mogą się zrelaksować, porozmawiać  z bliskimi lub jeśli znajduje się ona w plenerze, zaczerpnąć odrobiny świeżego powietrza.  Takie miejsce to również idealna przestrzeń dla tych weselników, którzy nie za bardzo przepadają za tanecznym szaleństwem na parkiecie. Pary Młode mogą  stworzyć ją w dowolnym miejscu, a mianowicie w głównej sali przyjęć, tak aby goście, którzy będą w niej odpoczywać mogli dobrze widzieć, co dzieje się na parkiecie i przy stołach, w mniejszym, przytulnym pomieszczeniu, zlokalizowanym tuż przy sali bankietowej lub na świeżym powietrzu. Ostatnia z opcji sprawdza się szczególnie wśród par planujących swoje wesele w plenerze, a także w letnich miesiącach.

5. SPÓJNOŚĆ I MIŁE DLA OKA DODATKI

Diabeł tkwi w szczegółach. Planując wesele, warto nie zapomnieć o drobiazgach i dodatkach, które spowodują, że goście poczują się zaopiekowani, ale też docenią pięknie dopracowaną i spójną uroczystość.  Klasyczna  papeteria ślubna, pasująca do kwiatowych kompozycji, wyróżniający się table plan czy talerze dekoracyjne to elementy, które są kropką nad i do zachwytu naszych bliskich. Dbałość o spójny styl wesela to gwarancja, że goście docenią wygląd miejsca i zaangażowanie Pary Młodej. Warto pomyśleć również o drobiazgach, które spowodują, że  weselnicy poczują się zaopiekowani. Koszyczki ratunkowe, kosz z japonkami dla stóp zmęczonych eleganckimi butami, koce do okrycia  to dodatki, których nie może zabraknąć.

Gdzie kupować dobre alkohole

Redakcja weddingsisters.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

obrączki ślubne
Odkryj wyjątkowość obrączek z białego złota
Obraz na ślub

Jesteś zainteresowany reklamą?

Obraz na ślub