TOP

ZOSTAŃ REDAKTORKĄ WEDDING SISTERS!

Uwaga, uwaga! Ogłaszamy oficjalne otwarcie castingu na nowe redaktorki Wedding Sisters!

Podoba Ci się i lubisz czytać nasz blog? Uważasz, że mogłabyś w nim coś zmienić? A może masz fajny pomysł na organizację ślubu, którym chciałabyś się podzielić? Napisz do nas i zostań naszą Wedding Sister!

Więcej szczegółów TUTAJ

Wedding Sisters

Szukamy osób szykujących się do ślubu i tych, które jego organizację mają już za sobą. Panno Młoda, Żono, Mamo, Siostro i Świadkowo –  piszcie do nas!

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie – Redaktor Naczelna Bloga Wedding Sisters

 

 

Wedding Sisters

Źródło foto:

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1102357/Have-written-thankyou-letters-Hand-written-notes-rage-again.html

http://blog.ourweddingday.com/tag/jezebel

http://bravebride.blogspot.com/2010/07/47-how-to-submit-your-wedding-wisdom.html

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.