TOP

ZAPROSZENIA ŚLUBNE, GDZIE WARTO ZAMAWIAĆ?

Już po świętach… ale, przed nami Majówka! uff. To jest Życie!

Ja ten czas spędziłam w ogrodzie, w Wy na pewno na spotkaniu z rodziną, rozdając zaproszenia:)

Jeśli jednak szykujecie się na ślub 2015 roku, to dobry moment aby przygotować listę swoich gości i uzupełnić ją o adresy do wysyłki zaproszeń.

Patrząc na wszystkie zmiany na przestrzeni ostatnich 15 lat, forma listu i zaproszeń całkowicie wymarła. Ślub i wesele to jedyny moment kiedy sięgamy do tej formy komunikacji.

I dobrze, jeśli mamy zachować tradycję, to niech to będzie wysyłka pięknych, spersonalizowanych zaproszeń!

Bo tak naprawdę to jest ten moment kiedy pokazujecie, w jakim stylu będzie Wasze wesele, w jakiej konwencji artystyczno-dekoratorskiej będziecie się poruszać.

Ja bardzo lubię ten moment i zawsze zachęcałam pannę młodą aby poświęciła czas na wybór stylistyki, formy, papieru, czcionki i koloru zaproszeń ślubnych, bo to jest początek, to jest jak otworzenie drzwi to tajemnego ogrodu, którym jest twój ślub i wesele :)

Pracując 11 lat poznałam wiele firm, jednak tylko kilka, moge polecić.

Bo formę i styl wybierasz sama, jednak wykonanie, rzetelność, pomoc i terminowa realizacja, to klucz do sukcesu w tej branży.

JUM cudowna manufaktura, z przepięknymi, dekoracyjnymi zaproszeniami. Unikatowe. Efekt na żywo robi jeszcze większe wrażenie!

JUM-Oryginal-04

ITD z tą firmą też znam się od lat, przy tylu realizacjach, nigdy nie „nawalili“ terminu, a zaproszenia zawsze były wspaniale wykonane i do tego przesympatyczna obsługa.

Zaproszenia ?lubne w ?odzi

JD Style to firma którą poznałam w ostatnich latach, która zachwyciła mnie swoimi pomysłami na wzory. Jako pierwsza u nas wprowadziła wstążeczki, które teraz są już standardem, wiem :). Ale parę lat temu to było WOW. Także jako pierwsi wprowadzili tablice z rozsadzeniem gości.

jd-style-04

Polecamy, zobaczcie więcej na: WEDDING SISTERS ŚLUBNE REKOMENDACJE 2014

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!