TOP

Zamiast księgi gości … Pudełko!

Zamiast księgi gości … Pudełko!

Widzieliście takie cóś? Rozbawił mnie bardzo opis tego cuda: „to nie jest ślub Twojej matki, więc dlaczego miałabyś mieć tradycyjną księgę gości!” haha :)

Tak więc zamysł jest taki, że zamiast tradycyjnej księgi, do której goście weselni wpisują życzenia (lub inne, bardzo często niezwykle ciekawe teksty :)), ustawiamy takie oto piękne pudełko:

pudelko_zamiast_ksiegi_gosci

pudelko_zamiast_ksiegi_gosci

 

W tym pięknym, drewnianym pudełu są przegródki i w każdej przegródce są karty – w sumie 150. Na tych kartach goście mogą zamieszczać przygotowaną przez siebie poezję, tudzież elaboraty :). Karty mogą być dowolnie personalizowane, oczywiście wszystko w przeróżnych zestawach kolorystycznych i z różnymi nadrukami. Oczywiście na pudełku personalizowana karta z imionami Młodych. Pięknie :). Czegóż to ludzie nie wymyślą… :)

Zastanawia mnie tylko, jakiego klucza należy używać, umieszczając w pudełku zapisane karty. Czy wrzucamy je do tej literki, na jaką zaczyna się nasze nazwisko? A co, jeśli życzenia wypisuje para i każde z nich ma inne nazwisko i to w dodatku zaczynające się na inną literę? A może wrzucamy kartę do tej literki, którą najbardziej lubimy? To w takim razie co z literką, której nikt nie polubił i nie dostanie ona żadnych kart? Chyba będzie jej przykro…

pudelko_zamiast_ksiegi_gosci (2)pudelko_zamiast_ksiegi_gosci (3)pudelko_zamiast_ksiegi_gosci (4)

Pudełka wynalazłam tutaj

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.