TOP

WYGRAJ ZAPROSZENIE NA POKAZ MODY ŚLUBNEJ!

Dom Mody Brodz­ińska to renomowana firma pro­jek­tu­jąca wyjątkowe kolekcje znane i doce­ni­ane na całym świecie. W tym roku, po raz pier­wszy stwor­zona została kolekcja ślubna, w ofer­cie której kreacje dla siebie zna­jdą zarówno Panna, jak i Pan Młody – “Zanim powiesz TAK”

17 marca o godzinie 19 odbędzie się zamknięty pokaz, na którym po raz pier­wszy kolekcjaZanim powiesz TAK” zostanie zaprezentowana.

Tylko u nas macie szansę wygrać aż 3 pod­wójne zaproszenia na ten ekskluzywny pokaz!

Co musisz zrobić?

  1. Zarejestruj się jako użytkownik serwisu Wedding Sisters
  2. Znajdź ciekawy artykuł, inspirujące zdjęcia aranżacji ślubnych lub wyjątkową kolekcję sukien, dodatków lub gadżetów ślubnych
  3. Prześlij znaleziony przez siebie link lub zdjęcia na adres redakcja@weddingsisters.pl i

ZOSTAŃ INSPIRACJĄ WEDDING SISTERS!

Zajrzyj 16 marca na stronę naszego serwisu i sprawdź, czy wygrałaś!

Z 3 najciekawszych propozycji stworzymy artykuły, które opublikujemy później na łamach naszego serwisu! Oczywiście podając, kto nas zainspirował :)

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 marca 2011

Pokaz odbędzie się w Domu Mody Brodzińska przy ul. Marszałkowskiej 9/15 w Warszawie

Wysyłając zgłoszenie konkursowe akceptujesz regulamin konkursu dostępny TUTAJ

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.