TOP
hotel narvil

WESELE W HOTELU NARVIL

Akurat po tym hotelu mogłabym oprowadzić Was jak po własnym domu. Znam każdy zakątek. Czy warto zorganizować wesele w hotelu Narvil?

Hotel ma 30 sal konferencyjnych, a tylko w 2 z nich można zrobić fajne wesele. jedną z tych sal SAMA zaprojektowałam:) Jeśli będzie odwiedzać hotel zapytajcie która to sala im. Kasi Syrówki :) Może… ale to może jeszcze jedna sala mogłaby być salą weselną (pozdrawiam Angelike i Marka, którzy na swoje wesele razem z Ewą Wardegą (Kraina Ślubów) wyczarowali przepiękne przestrzenie z sali Narew:))

Zachęcam do obejrzenia sali Akwarium, całej przeszklonej z wyjściem na taras. Cudeńko. Na 80os + parkiet + bufety. Oraz fantastyczna sala Nil ( ta na zdjęciu), jednak bardzo wysoka, co daje poczucie siedzenia jak w hali odlotów, no i nie ma wyjścia na dwór. Nil mieści 150os + parkiet + bufety. I może być powiększana o kolejne moduły aż do 500os:)

Pakiety są 3. Kolacja + bufety, potem kolacja + drugie danie + bufety i kolejny najbardziej rozbudowany: kolacja dwa dania serwowane, bufety, tort i inne przyjemności. Napoje i alkohol są oddzielnie liczone.

Największą zaletą tego miejsca jest kuchnia. Fantastyczna, polecam. Wspaniali szefowie kuchni. Adam i Jacek i Witek. Bardzo, bardzo polecam.

Czy o czymś jeszcze zapomniałam?

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!