TOP

WEDDING SISTERS SZKOLĄ! NA EVENT MANAGERÓW oraz KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH I

Kontakt z ludźmi, organizowanie imprez, szkolenia – co tu dużo mówić, nasza prawdziwa natura nie da się ujarzmić i po prostu musimy robić to, w czym jesteśmy dobre i co bardzo lubimy. Teraz już oficjalnie możemy ogłosić, że już niedługo odbędą się kolejne szkolenia z serii

ORGANIZATOR IMPREZ: KONSULTANT ŚLUBNY & EVENT MANAGER

 

Nasze szkoleniowe doświadczenie budujemy już 7 lat, w sumie przeszkoliłyśmy kilkaset osób. To niesamowite, jak bardzo ludzie chcą się rozwijać, zmieniać swoje życie i spełniać zawodowe marzenia. To niesamowite, że właśnie my możemy Ci w tym pomóc!

Jeżeli nadszedł taki czas, że i Ty już wiesz, że musisz zmienić swoje zawodowe życie, że chcesz zmienić branżę, zacząć spełniać swoje marzenia o organizowaniu imprez, eventów, ślubów i wesel, to wspaniale! My Ci w tym pomożemy :)

Naszą silną stroną są:

 • 12 lat doświadczenia w konsultingu ślubnym (własne agencje ślubne, śluby w Polsce i za granicą)
 • 6 lat doświadczenia w branży eventowej (organizacja konferencji i kongresów w korporacjach, a potem wspólna agencja eventowa)
 • 7 lat doświadczenia w szkoleniach dla konsultantów ślubnych
 • Doświadczenie w organizacji szkoleń cateringowych oraz dla biur podróży z organizacji ślubów za granicą, a także wykłady na UW
 • Doświadczenie w branży hotelarskiej (zarządzanie sprzedażą w sieci hoteli, koordynowanie organizacji eventów)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym doświadczeniu, to >SPRAWDŹ TUTAJ<

Szkolenie ORGANIZATOR IMPREZ: KONSULTANT ŚLUBNY & EVENT MANAGER pokrywa trzy najważniejsze obszary organizacji imprez:

 • agencja ślubna
 • agencja eventowa
 • organizacja eventów w hotelu

Na każdym z tym pól mamy bardzo duże doświadczenie, dzięki czemu program szkolenia jest zbudowany wyłącznie na podstawie naszej wieloletniej pracy w tych zawodach!

Po tym szkoleniu będziesz mieć wiele opcji rozwoju zawodowego. Możesz zająć się:

 • Organizacją ślubów i wesel oraz imprez prywatnych – możesz otworzyć własną agencję wedding plannerską
 • Organizacją wesel i imprez prywatnych w hotelu
 • Organizacją imprez firmowych, eventów prowadząc własną agencję eventową
 • Organizacją imprez firmowych i eventów pracując w agencji eventowej
 • Organizacją eventów pracując w firmie w dziale marketingu/HR
 • Organizacją eventów pracując w hotelu

Chcemy pokazać Ci, jak naprawdę wygląda praca organizatora imprez, z czym wiąże się uruchamianie własnej agencji eventowej lub ślubnej, jak pozyskiwać klientów i jak ich obsługiwać tak, aby zadowoleni wracali do Ciebie i polecali twoje usługi innym klientom.

Przez te wszystkie lata cały czas się rozwijamy i aktualizujemy program, który ciągle się rozrasta. Najpierw były to tylko dwa dni szkoleniowe, potem trzy.

Teraz wiemy, że trzy dni to wciąż za mało czasu na przekazanie naszej wiedzy. Aktualnie pełen program szkoleniowy to 4 dni, składające się z trzech poziomów.

Wiemy z doświadczenia, jak trudno jest wygospodarować czas, aby wyjechać na szkolenie na kilka dni. Dlatego postanowiłyśmy prowadzić szkolenia w następujący sposób:

 • Poziom I – zawsze odbywa się stacjonarnie, tak abyśmy mogły poznać się, dowiedzieć czego oczekujesz, jakie masz plany i bezpośrednio odpowiadać na Twoje pytania, które pojawiają się na samym początku.
 • Poziom II i III – prowadzimy przez internet,w formie telekonferencji, na żywo. Wszyscy umawiamy się na konkretną godzinę i logujemy się pod wskazanym adresem. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, a Ty siedzisz sobie wygodnie w swoim domu, nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy i hotele. Co więcej, dzięki temu poziom II i III są  dużo tańsze. Znamy się i lubimy już z Poziomu I, dlatego szkolenie przez internet odbywa się w przyjaznej atmosferze, przy zrozumieniu Twoich potrzeb.

Teraz otworzyłyśmy ponownie, przyjmowanie zgłoszeń na POZIOM I

Jeżeli jesteś pewna czego chcesz, to nie zwlekaj, bo do 10 sierpnia możesz skorzystać z oferty first minute – cena szkolenia jest niższa!

Oto zaplanowane terminy:

szkolenie-zaplanowane-terminy-wrzesien2014

>PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW PRZEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ WEDDING LAB<

>TUTAJ SPRAWDŹ PROGRAM SZKOLENIA I POZIOMU<

 

>Serdecznie zapraszamy Cię na WEDDING LAB, w którym zjednoczyłyśmy nasze siły, doświadczenie i wiedzę, aby dzielić się nią z TOBA!<

 

Pod marką WEDDING LAB nie tylko szkolimy, ale też doradzamy firmom z branży ślubnej, jak wycisnąć z ich biznesu jeszcze więcej! Jeżeli masz firmę w tej branży i czujesz, że Twój biznes nie do końca wygląda tak, jak planowałeś, >przeczytaj, jak możemy Ci pomóc< i skontaktuj się z nami.

Jesteśmy tu po to, aby rozwijać całą branżę ślubną! :)

 

logo_WL-formularz

 

DO ZOBACZENIA NA NASZYCH SZKOLENIACH!

pozdrawiamy serdecznie,

Kasia i Jola

 

 

Redakcja Wedding Sisters Blog.