TOP

Wąsy na ślubie

Wąsy na ślubie

Moje drogie, widziałam to już wiele razy na różnych zagranicznych serwisach, ale jakoś nigdy bliżej się tym nie zainteresowałam. Dopiero nasza ślubna agentka zwróciła mi uwagę, że w tej chwili na zachodzie jest to absolutny hit! Słuchajcie, nie wiem skąd to się wzięło (i prawdopodobnie nikt nie wie), ale pożądanym akcentem/atrakcją?/ są tam sztuczne wąsy!

Moda na sztuczne wąsy trwa za granicą już ponad rok. Nie wiadomo skąd pochodzi, ale z wesel przeszła już na zwykłe imprezy. Ponoć ludzie są znudzeni zwykłymi zdjęciami i w końcu chcą wyglądać inaczej. Co sądzicie o tym? Mi ten pomysł się podoba i jeżeli para młoda i ich goście mają dystans do siebie i otoczenia, to czemu by nie zorganizować sobie takiej grupowej sesji zdjęciowej podczas wesela?

wasy_na_slubie_001wasy_na_slubie_002

fotkihttp://blog.weddingpaperdivas.com/rant-or-rave-fake-wedding-mustaches/

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.