TOP

VIDEO ŚLUBNE, KTÓRE FIRMY WARTO WYBRAĆ NA SWÓJ ŚLUB?

Fotografia czy video? Tyle lat słyszę to pytanie.

Na początku nie miałam wątpliwości, rekomendowałam tylko fotografię ślubną. Bo kilkanaście lat temu filmy wideo, oprócz nieciekawych „zdjęć”, czyli sposobu filmowania, miały uciekający dźwięk (bo mikrofon wbudowany w kamerę pozwalał ściągać tylko te dźwięki przy których stała kamera), i do tego ten montaż……. O ludzie!! Zakrzyknęła Kasia i złapała się za głowę!

Nie wiem nawet od czego zacząć, aby dobrze opisac ten koszmar. Latające rysunkowe gołąbki, obraz przechodzący jak w prezentacji, slajdowo, kilka klatek na jednym ekranie, mrugające obrączki w rogu. I to miały być bajery? do tego 4h filmu. Cżłowiek zdąrzył się zdrzemnąć, zrobić jedzenie, przebrać się i film nadal trał… o zgrozo!

Nie tylko z nowinkami technologicznymi, ale z kompletnie inną mentalnością nadszedł czas młodych, zdolnych ludzi, którzy bez żadnego obciachu zaczęli robić PIĘKNE, wspaniałe i CIEKAWE filmy, które ogląda się z uśmiechem i przyjemnością.!

Świettny sprzęt, mobilność i niezwykłe zaangażowanie. To ważne w tej pracy.

Dlatego my z Jolą, rekomendujemy tylko tych najlepszych! Tych którzy zrozumieją Twoje potrzeby, będą z Tobą w kontakcie, a nie jak znikający punkt na radarze. Będą na czas, i będą pamiętać wszystko o co ich poprosiliście. A afekt ich pracy, będzie zapierał dech w piersiach!

 

No więc: fotografia czy video?

VIDEO i fotografia! Bezwzględnie!

Zobaczcie SAMI. jakie teraz robi się filmy:)

ProStudio Creative Agency

CAMON

FilmLook

WeseleStudio

 

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!