TOP

Ucieczka i romantyczny ślub

Ucieczka i romantyczny ślub

Jako zdeklarowana fanka 39 i pół nie mogę się powstrzymać, żeby nie napisać chociaż kilku słów o wczorajszym odcinku – oczywiście ślubnie :)

39-i-pol_003
ucieczka i romantyczny ślub

Patryk i Marta prysnęli, a konkretnie zaprzyjaźniony ksiądz wywiózł ich do lasu i…

Wzięli romantyczny cichy ślub w starym, drewnianym kościółku :) Tylko oni, świadkowie i ksiądz. Acha, był też fotograf profesjonalny, dwa w jednym – świadek ze swoją komórką ;)

I jeszcze słów kilka o stylizacji ślubnej:

  • Marta – wianek z róż, biała koszula i dżiny
  • Patryk – biała koszula i dżinsy.

Jak romantycznie, hehe :) Która z Was marzy o czymś takim?

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.