TOP

SZUKASZ FRYZJERKI I MAKIJAŻYSTKI? LEPIEJ NIE MOGŁAŚ TRAFIĆ!

Z Anetą pracowałam ponad 10 lat przy organizacji ślubów, była jedną z niewielu osób które w 2002 roku na hasło: „Tworzę agencję ślubną, czy chciałaby Pani ze mną współpracować? Będę polecać Pani usługi, w zamian oczekuję wysokiej jakości usług? Na ponad 1000 firm do których zadzwoniłam tylko 15 chciało się spotkać, w tym Aneta:)

Ponieważ jest to fantastyczna osoba, z ogromnym talentem i wiedzą w swoim fachu, z wyczuciem w trendach, nasza współpraca układała się modelowo.

Jedyne wpadki miałyśmy w prywatnych kontaktach, np. wtedy gdy przyszłam na moje pierwsze farbowanie do Anety. Widziałam kilkadziesiąt metamorfoz u klientek, udanych dodam, w końcu i ja podjęłam tą trudną dla mnie decyzję.

cocospa_27 cocospa_21

Aneta przeszczęśliwa, że w końcu udało jej się namówić mnie na farbowanie, pewna swoich umiejętności i wiedzy, oraz mając przed sobą straszydło które zamierzała przemienić w pięknego łabędzia, zabrała się do pracy. Skracając tą historię, przemiana owszem nastąpiła, ale w tygrysa. I nie symbolicznie, a dosłownie……

Aneta wyrwała sobie wtedy połowę włosów z głowy (tylko niektóre odrosły).

Co się stało? Okazało się że nawet włosy mam inne, niż każdy normalny człowiek:))) po badaniu, okazały się puste w środku, ale tylko w niektórych miejscach, dlatego farba weszła we włosy tylko tam gdzie mogła, co spowodowało powstanie regularnych centek:) i Tygrys gotowy!

cocospa_30

Tak, tak chodziłam po mieście, do tego reklamując umiejętności Anety:) a na serio, oczywiście Aneta, uratowała mnie, ale aby nie zniszczyć mi włosów, odroczyła ratunek w czasie, co z kolei przyniosło nam kolejne bardzo ciekawe i obfite w przygody spotkanie…. Ale o tym kiedy indziej.

cocospa_29

Dzisiaj chciałam napisać o tym że spotkałam Anetkę, pojechałam do niej do salonu, wspaniałego, pięknego i z duszą, o cudownej nazwie CocoSPA. Bardzo szybko i łatwo dojechałam na miejsce, miejsc parkingowych też było sporo, i co ważne oprócz Anety, poznałam inne bardzo pogodne i niezwykle uprzejme specjalistki z szeroko rozumianego BEAUTY.

cocospa_20cocospa_37

Okazało się że to nie tylko salon fryzjerski, mamy tu także manicure i pedicure.

Dla mnie szalenie istotne jest to że w pokoju obok, bez okien jest pokój Pedi, bo jak wyciągam swoje golasy, to wolę aby oglądała je specjalistka, a nie 50 innych przypadkowych osób.

cocospa_7 cocospa_8

Są także gabinety SPA. Do których nie weszłam bo trwały zabiegi.

Aneta pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych dla profesjonalistów, czyli L’Oreal z seriami Kerastase, INOA (to moja ulubiona:)) i Dialight czyli ton w ton.

cocospa_18

Czy Aneta ma jeszcze wolne miejsca na czesanie ślubne? Generalnie ma spore obłożenie, ale… jeśli zadzwonisz do salonu i będziesz rozmawiać z Pauliną lub Klaudią i powołasz się na mnie, one wpuszcza Cię bez kolejki:))

Pamiętaj że czesanie ślubne zajmuje 2h. Anetka prosiła aby wspomnieć że warto zrobić zabieg odżywiający (rytuał piękna włosów), na 10-5 dni przed ślubem.

cocospa001

Generalnie jeśli zdecydujesz się na czesanie w CocoSPA, to tak naprawdę w jednym miejscu możesz też wykonać zarówno manicure i pedicure ślubny, wcześniej rewitalizację włosów oraz zabiegi SPA.

Jest to bardzo kameralnie miejsce. Poczujesz się jak w domu, no… może w trochę większej łazience niżmasz na co dzień:)

cocospa_14 cocospa_16 cocospa_12

Aha i bardzo ważna dla Ciebie wiadomość:

Aneta potwierdza że trendy w czesaniu ślubnym na 2014r- to kłos i/ lub gładkie czesanie.

No wiec zaczęłyśmy trenować te trendy na Paulince aby zrobić zdjęcia, którą wymęczyłyśmy bezlitośnie i w tym miejscu chciałam jej podziękować i pozdrowić serdecznie !

cocospa.02 cocospa06 cocospa03 cocospa05

Do zobaczenia w CocoSPA (ale super nazwa, tak poza wszystkim:)))

Do dziewczyn, dodzwonisz się pod nr 606 555 777

a to jest ich strona internetowa: >COCOSPA<

 

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!