TOP
Dekoracje z origami

SZUKANIE MIEJSCA WESELNEGO cz.2/ SEARCHING WEDDING VENUE

miejsce weselne, dom weselny, restauracja na wesele

miejsce weselne

Szukanie miejsca weselnego cz.2

Kochani,

Chyba już czas ruszyć dalej w swoich przygotowaniach ślubno-weselnych. Poczytajcie post nr 1, aby lepiej przygotować się do tego co teraz będę pisać : ) Tak więc drogie panny młode odpowiadamy sobie na podstawowe pytania i dopiero z tymi odpowiedziami ruszamy w trase, w celu poszukiwania wymarzonego lokalu:

1) Liczba gości (nie to co sobie wymarzyliśmy, ale co jest realne, szczególnie finansowo)

2) Czy możemy gości posadzić na jednej, dwóch czy kilku salach?

3) Jaki w całości ma mieć charakter oprawy ślubu i wesela? (i pod tym kątem szukamy albo zamku, albo dworka, albo hotelu, albo restauracji itp.)

4) Równie ważne, jaki mamy budżet na przyjęcie weselne (czyli menu, napoje, alkohol i wynajem obiektu)

Tutaj pozwolę sobie delikatnie zareklamować zawód konsultanta ślubnego i odesłać Was do profesjonalnych firm, które w przeciągu kilku dni, przygotują Wam ofertę i bazę miejsc, które precyzyjnie będą spełniać Wasze wymagania. Moim zdaniem, jest to warte wysiłku i czasu jaki musielibyście poświęcić na samodzielne poszukiwania, a i tak zawsze będzie się Wam wydawać że “możliwe iż przegapiliśmy jakieś miejsce”, a firmy właśnie z tego “żyją” że niczego nie przegapiają,w szczególności nowości rynkowych :)

POWODZENIA drogie Panie. Piszcie jeśli będziecie mieć pytania, a tym bardziej chwalcie się sukcesami:)

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!