TOP

Szał na sukienki peplum

Co prawda wśród trendów ślubnych 2012 wymienia się suknie w stylu królowej Wiktorii, jednak na wybiegach królują sukienki peplum. Ukochane przez projektantów lat 40. kreacje z ozdobną baskinką w talii znów wróciły do łask.

W swoich wiosennych kolekcjach tym stylem zainspirowali się między innymi Jason Wu, Alexander McQueen, Givenchy czy wreszcie marca Celine. Taki krój idealnie nadaje się dla Pań które chciałyby ukryć wystający brzuszek lub… dla panien młodych w ciąży. Jak myślicie, ten trend wejdzie też do tegorocznej mody ślubnej?

Źródło foto:

http://www.weddinginspirasi.com/2010/12/31/peplum-wedding-dresses-top-10-bridal-trends-no-3/

http://www.onewed.com/wedding-dresses/blog/2012-wedding-dress-trend-alert-hip-hip-hooray

http://www.bridalfantasy.com/blog/post/314-%20Isaac-Mizrahi-Peplum-Gown

http://www.bridaldress4you.com/gorgeous-designer-wedding-dresses-2012-styles/

http://www.weddinginspirasi.com/2010/05/13/caroline-castigliano-wedding-gowns/

http://weddingbellsblog.com/wedding-dress/spring-2010-bridal-trend-peplums/

http://www.aliexpress.com/product-fm/476161706-Strapless-two-piece-feather-faille-mermaid-gown-with-asymmetrically-ruched-peplum-bodice-and-back-bow-wedding-wholesalers.html

http://fashionispolitics.wordpress.com/2012/02/17/get-familiar-with-the-peplum/

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.