TOP

Super wpadka ślubna

Super wpadka ślubna

Przeglądając statystyki bloga zauważyłam, że dużą popularnością cieszy się notka o ślubnych wpadkach. Temat ten jest naprawdę niewyczerpanym źródłem anegdot, a ja Wam opowiem dzisiaj właśnie jedną z nich. Mam nadzieję, że Anna-dziewanna się nie obrazi, zresztą tylko ona i kilka wtajemniczonych osób będzie wiedziało, że właśnie o niej mowa :)

Otóż moja urocza koleżanka wiele lat temu miała sobie swój ślub. Ania oprócz tego że jest fajna, jest również zakręcona :) A ponieważ nie było wtedy jeszcze we Wrocławiu konsultantów ślubnych, nie mogła niestety złożyć swojego zakręcenia w dobre ręce :) Tak więc radziła sobie sama. Suknia Anny była całkiem prosta, skromna i zwiewna. Więc Anna ubiera się na swój ślub, idzie sobie na ten ślub, bawi się na weselu, robią jej (i jej mężowi oczywiście też – pozdrawiamy :)) dużo zdjęć. Po czym po weselu Ania ogląda sobie te zdjęcia i zauważa że…. przez całą imprezę miała suknię założoną tył na przód!

Haha, naprawdę ja nie wiem jak to jest możliwe, ale biorąc pod uwagę, że to Anna-czarodziejka, to (jak mówią słowa pewnej piosenki) wszystko się może zdarzyć :)

Lalalala – Anno droga, pozdrowienia i buzi w czółko. I pozdrowienia dla nowej kici i starego męża :)

Dżolanta.

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.