TOP

SUPER DODATEK- PASEK DO SUKNI ŚLUBNEJ

Suknia.z.paskiem1Oglądając zdjęcia nowej kolekcji Zień Mariage 2012 na amen zauroczyłam się kreacją z paskiem. A właściwie nie samą suknią ślubną a właśnie paskiem jako dodatkiem do niej. I mam na myśli pasek – pasek, a nie wstęgi czy inne wyższe/niższe stany. Okazuje się że porządny, skórzany, solidny pasek z klamerką może nadać sukni niepowtarzalny charakter.

Równie dobrze sprawdzą się paski z dowolnego innego materiału – paski z łańcuszków, brokatowe, z kokardką czy wielkim kwiatem (czyli tak jak w codziennej modzie – jak paskowy świat długi i szeroki). Najlepsze jest to, że możecie kupić je w dowolnym sklepie, pożyczyć (plus 10 do “coś pożyczonego”) lub po prostu wybrać którychś z posiadanej przez Was kolekcji (+10 do “coś starego”).

W zależności od kreacji paski mogą być elegancko wąskie lub hippisowsko szerokie i wiązane, czarne, złote czy skórzane, odpowiednio dobrane będą nie tylko super dodatkiem, ale też podkreślą talię, przełamią jednolitą kolorystykę czy dodadzą sukni wyjątkowego uroku. Zdecydowanie cool i trendy!

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.