TOP

SUKNIE ŚLUBNE Paprocki&Brzozowski 2012

Botaniczny duet projektantów – Paprocki i Brzozowski – przygotował kolekcję ślubną 2012. Zatwardziałe stare panny i konkubentki, a i takie są wśród nas, jęknęły z zachwytu. Jeśli jednak lubicie suknie ślubne “na bogato” i wyglądać w bieli niczym królewna z bajki to ta biała kolekcja… nie jest dla Was. Projektanci mają na myśli zupełnie inne królewny.

„Zależy nam na wyjątkowym charakterze naszych ubrań, na detalach i jakości wykończenia. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań by podkreślać atuty damskiej sylwetki. Rozszerzając naszą ofertę o suknie ślubne mamy nadzieję towarzyszyć kobietom – choćby metaforycznie – w tych wyjątkowych, niepowtarzalnych chwilach.“ – powiedzieli.

Suknie Paprocki&Brzozowski

Wybierając najwyższej jakości jedwabie i krepy, łącząc je z unikatowymi koronkami i aplikacjami, projektanci znani z zamiłowania do czerni i szarości – tym razem podejmują wyzwanie z bielą i ecru. Jedwabie, szyfony i muśliny, delikatne krepy, satyny i koronki. Ręczne wykończenia, aplikacje i drapowania. Wszystko to znajdziemy w najnowszej białej kolekcji. Stylowe i romantyczne.

Suknie Paprocki&Brzozowski

Suknie Paprocki&Brzozowski

Suknie Paprocki&Brzozowski

Suknie Paprocki&Brzozowski

Suknie Paprocki&Brzozowski

Suknie Paprocki&Brzozowski

Suknie Paprocki&Brzozowski

Artykuł pobrano z serwisu Kobieta.WieszJak.pl

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.