TOP

SUKNIE ŚLUBNE MAŁGORZATY DUDEK

Najnowsza kolekcja sukni ślubnych Małgorzaty Dudek, młodej polskiej projektantki cenionej na świecie, jest już dostępna w warszawskim i poznańskim salonie.

Do tej pory projektantka tworzyła pod marką BiancanevE, po raz pierwszy jej kolekcja sukien ślubnych 2011 sygnowana jest jej nazwiskiem.Kolekcja przeznaczona jest dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, które chcą i wiedzą jak osiągnąć szczęście. Dodatkowo nutka romantyzmu nadaje atmosfery tajemniczości pozwalając jednocześnie pokazać wrażliwą stronę nowoczesnej panny młodej. Oprócz kolekcji ślubnych Małgorzata Dudek projektuje również kreacje wieczorowe, w których występują hollywoodzkie i polskie gwiazdy, a jej kolekcje couture są rozchwytywane przez stylistów z całego świata.

SUKNIE MALGORZATY DUDEK najnowsze-suknie-malgorzaty-dudek-2011-10 najnowsze-suknie-malgorzaty-dudek-2011-09 najnowsze-suknie-malgorzaty-dudek-2011-08 najnowsze-suknie-malgorzaty-dudek-2011-07 najnowsze-suknie-malgorzaty-dudek-2011-06 najnowsze-suknie-malgorzaty-dudek-2011-05 najnowsze-suknie-malgorzaty-dudek-2011-04

Źródło foto:

Materiały prasowe

Małgorzata Dudek
Bridal Collection photoshoot
in BlowUp Hall 5050 Hotel, Poznań
Models: Ania Piszczałka & Adrianna Kantor
Photos: Iwona Bielecka
H&M: Klaudia Klimowicz
Dresses: Malgorzata Dudek
Styling assistant: Anna Słynarska
Backstage photos: Przemek

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.