TOP

SPOTKANIA z WEDDING SISTERS

Dzisiaj dla odmiany chcę napisać o tym, gdzie w najbliższym czasie i na najbliższy sezon będziesz mogła się z nami spotkać :).

JUŻ DZIŚ zapraszamy na 26/10 na WEDDING SHOW w Hotelu Marriott – organizowany przez niesamowitą dziewczynę, Patrycję (pozdrawiamy:)). Patronem wydarzenia jest portal PowiedzmyTAK.

WeddingSisters ma przyjemność objąć patronat merytoryczny tego wydarzenia. Będą to nie tylko targi, ale przede wszystkich spotkania dla Młodych Par z licznymi warsztatami. Razem z Jolą także poprowadzimy ciekawe warsztaty o organizacji ślubu i wesela, zapisujcie się już teraz, liczba miejsc niestety ograniczona.

Będą konkursy i liczne nagrody, my także ufundowałyśmy 3 nagrody, liczę że to nasze czytelniczki wylosują te nagrody :)

Kolejnym nowym wydarzeniem będą spotkania z Młodymi Parami organizowane na Stadionie Narodowym. Tu patronatem jest portal e-wedding oraz magazyn WEDDING. Na razie niewiele więcej można się o tym wydarzeniu dowiedzieć, niemniej jednak czekamy z niecierpliwością na program. Może i tu organizatorzy zaskoczą nas czymś nowym?

O Stadionie Narodowym pisałyśmy na początku roku. Wspaniałe miejsce na organizację nie tylko mistrzostw w siatkówce ale także wspaniałego ślubu i ciekawego wesela!

Czekamy także na POLSKĄ GALĘ ŚLUBNĄ, która co roku odbywa się w PKiN.

Rok temu byłyśmy tam, miałyśmy wspaniały występ na głównej scenie, pisałyśmy o trendach oraz zdawałyśmy relacje zza kulis. Liczymy, że w styczniu 2015r powtórzymy ten scenariusz.

W tym miejscu, zapraszam serdecznie na spotkania z nami!! Gdy pojawicie się na targach i podacie hasło: WeddingSisters – niespodzianka! :)

photo: https://www.facebook.com/martakowalskafotografia

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!