TOP

SMILING LOVE WEDDING STORIES czyli ślubne historie lekko i wesoło

Uwielbiam, kiedy jest sympatycznie, serdecznie, bezpretensjonalnie, miło, wesoło, naturalnie, prosto, bez pozowania i udawania kogoś innego.

A kiedy do tego jest jeszcze pięknie, wyjątkowo, wzruszająco, rodzinnie, przyjacielsko i kolorowa, to jestem już totalnie wniebowzięta :)

Obejrzyjcie te dwa krótkie filmy ze ślubów. To wszystko, a nawet jeszcze więcej znajdziecie właśnie na tych filmach. Przepiękne ślubne historie :)

 

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.