TOP

Ślubny news-room

Ślubny news-room

Moi Drodzy,

wedding sisters, news room

wedding sisters, news room

już po świętach, ale przez to że mało kto pracuje (większości się nie chce) to dzisiaj przebiegniemy się po najciekawszych newsach prasowych z naszych rodzimych portali ślubnych.

Fajną rzecz znalazłam na ALEWESELICHO.PL, otóż pary które biorą ślub w woj.łódzkim mogą zamieszczać swoje anonse ślubne.

http://www.aleweselicho.pl/wasze_sluby.php?id=s

Na tym samym portalu zainteresowałam się sondami:) chętnie podpatruję na co głosujecie, co do liczby osób na weselu, to jakoś bez zmian w łódzkim względem całej polski, ale na miejsce na wesele wybieracie restaurację (57% głosujących), ciekawe czy to kwestia braku innych opcji, czy taki łódzki trend?

No dobra zostawiamy Lódź i biegniemy na SLUB-WESELE.PL, tutaj dla relaksu też zaczęłam od sondy:) suknie wybieracie najchętniej z mamą ( 59%) i słusznie, koleżanki zawsze patrzą na Wasza suknię pod swoim kątem, w kolorze białym (69%). Na weselu chcecie aby zagrał zespół (79%), zdjęcia rozbicie w plenerze (69%), w podróż poślubną jedziecie za granicę (51%). Budżet to 15-20 tyś. (26%) i 20-30 tyś (kolejne 26%). Czyli bez szalonych zmian. Więcej na http://slub-wesele.pl/slub/sondy.html

wedding sisters, news room

wedding sisters, news room

Spodobał mi się artykuł o ślubnych trendach, który podobnie jak my, stawia w nadchodzącym roku na woalki, jako główne nakrycie głowy. ( to tak jak nasza slubna trendsetterka JOLA !:))

Podobna mi się także pomysł z organizacją przyjęcia weselnego na tyłach domu, wprawdzie jest to bardzo amerykańskie, i wcale nie jest to tańsze rozwiązanie, niż klasyczne wynajęcie lokalu, ale za to przytulnie i nie ma problemu z wyborem daty na wesele. Zdecydowane NIE, za to,  mówimy ręcznie robionym prezencikom, no……chyba że zrobi je ktoś inny za nas:)

http://slub-wesele.pl/artykuly/slubne-trendy-2010

wedding sisters, news room

wedding sisters, news room

wedding sisters, news room, ślub w ogrodzie

wedding sisters, news room, ślub w ogrodzie

źródła: http://www.justetchinit.com

http://www.weddingobsession.com

http://images.paraorkut.com

http://www.wedstar.com

http://www.rs2guru.com

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!