TOP
barman na wesele

ŚLUBNY BARMAN

Na szczęście śluby, na których głównym i jedynym reprezentantem alkoholi jest wódka a normą picie do upadłego szybko odchodzą do lamusa. Coraz częściej decydujemy się pić tak, aby sprawiało nam to przyjemność – tak w ciągu wieczoru, jak i rano. Goście weselni nie oczekują już morza wódki, chętniej sięgając po lżejsze alkohole. Dobrą alternatywą i ciekawym rozwiązaniem jest zorganizowanie baru z drinkami. Wbrew pozorom aranżacja takiej atrakcji nie wymaga dużych nakładów finansowych ani szczególnego zaangażowania pary młodej. O zorganizowanie baru można poprosić właścicieli sali weselnej lub skorzystać z usług profesjonalnych barmanów – w internecie znajdziecie mnóstwo tego typu ofert.

Cena usługi będzie zależała między innymi od tego, czy sami zajmiecie się kupnem alkoholi czy postanowicie zlecić to profesjonaliście. Skład większości drinków opiera się na podstawowych alkoholach – rumie, ginie, wódce, tequili lub whisky. Dobry barman pomoże Wam dobrać do nich dodatki tak, aby pula drinków, które będzie mógł stworzyć, była jak największa. Takie rozwiązanie niekoniecznie musi zwiększyć Wasz budżet – zamiast zwiększać przewidzianą na alkohol kwotę przeznaczcie jej część na zakup innych niż wódka alkoholi. Wystarczą 2 – 3 butelki najczęściej używanych i po 2 mniej popularnych.

Dzięki temu wybór będzie bardziej urozmaicony a Wasi goście z pewnością zachwyceni.

 

credit: zigzagseattle. com

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.