TOP

ŚLUBNE GAFY Z ŻYCIA WZIĘTE

Ku przestrodze wszystkich, którzy będą gośćmi na weselach, opiszę kilka dziwnych sytuacji, które nam się przydarzyły za sprawą naszych weselników. Oto pierwsza piątka gafowej listy przebojów:

Miejsce 5: O tym juz wspominałam (vide: W czasie wesel dzieci się nudzą). Zapraszając na nasze weselne przyjęcie zaznaczaliśmy, że jest to impreza dla dorosłych. Jakże wielkie było nasze zdziwienie gdy część Gości, zupełnie bez konsultacji i zapowiedzi, zjawiła się z pociechami.

Miejsce 4: Poprosiliśmy naszych Gości aby zamiast kwiatów podarowali nam butelkę dobrego wina – chcieliśmy stworzyć sobie kolekcję na długie zimowe wieczory. Dostaliśmy sporo dobrego wina i dodatkowo: wódkę, nalewkę brzoskwiniową i… paczkę cukierków z adwokatem, która niestety rozpłynęła się pod wpłyWem temperatury.

Miejsce 3: Zapewniliśmy wszystkim naszym Gościom nocleg, oczywiście na nasz koszt. Niestety, hotelu nie mogliśmy przebudować i część pokoi była 4-osobowa. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy jedna z moich Cioć zadzwoniła do mnie kilka dni przed ślubem i upewniwszy się, że to my płacimy za pokoje, kategorycznie zażądała 3 dwójek: dla siebie, swojej córki i swojego syna.  Usłyszałam, że rodzeństwo nie może być w jednym pokoju bo się właśnie pokłócili. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.

Miejsce 2: Siostra mojego Taty (więc zdawałoby się, że rodzina bliska) poinformowała nas, że nie przyjedzie bo bolą ją zęby i nie ma z kim zostawić psa.  Bez komentarza.

Miejsce 1: Gafowy hit absolutny. Dwie minuty przed ślubem. Goście zajęli już miejsca w sali ślubnej. Kwartet w tle gra drugą część „Zimy” Vivaldiego, płoną świece wzdłuż czerwonego dywanu – słowem: nastrój podniosły. Przed wejściem do sali czeka mój Mąż, świadkowie, a ja z moim Tatą, który mnie prowadził czekamy za rogiem (oczywiście, żeby Mój mnie nie zobaczył za wcześnie). Wtedy przybiega moja kuzynka, której córka miała sypać przed nami płatki i zwraca się z pretensją do mojego Męża, że jak to jest możliwe, że jest jeszcze jedna dziewczynka do sypania kwiatów i że jej córce może być przykro… Gratulujemy wyczucia chwili. ;-)

ślubne gafy

ślubne gafy

Źródło foto:

http://ourfunnyweddingtoasts.com/

http://entertainment.ezine1.com/funny-photos-on-wedding-ceremonies-773695ba2b4.html

http://www.storkie.com/blog/index.php/wedding-trends-ideas/funny-wedding-bloopers/attachment/funny_wedding_02/

http://www.lusterstudios.com/jc-raulston-arboretum-bridal-portrait-wedding/