TOP

ŚLUB POZA USC? TERAZ TO MOŻLIWE!

Ile razy zdarzyło Wam się zauroczyć magią miejsca tak bardzo, że wydawało się Wam idealne na ślub? W ilu przypadkach to miejsce miało cokolwiek wspólnego z salą w Urzędzie Stanu Cywilnego? Odpowiedź jest chyba prosta ;)

Od dziś możecie podpisać się pod petycją Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych w sprawie zezwolenia na udzielanie ślubów cywilnych plenerze:

http://www.petycje.pl/petycja/6452/zezwolenie_na_udzielanie_zlubow_w_plenerze.html

Podpiszcie się i przekażcie tę informację znajomym, zamieście na Facebooku, gronie, blogu i stronie www- niech dowie się o niej jak najwięcej osób.

Pamiętajcie aby podawać swoje prawdziwe adresy mailowe, bo tylko po potwierdzeniu linku, który dostaniecie na podany przez Was adres możliwe będzie dodanie Waszego poparcia dla petycji.

Petycja będzie widoczna na stronie tylko do 27 lutego br, więc nie czekaj i wesprzyj akcję!

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Źródło foto:

http://www.mdresort.com/wedding-prices.htm

http://www.chicagomarriage.com/philosophy2.htm

http://halterneckwedding.onsugar.com/Romantic-Wedding-Dresses-12714294

http://www.facebook.com/note.php?note_id=236177258207

http://www.bride.ca/wedding-ideas/index.cfm/2008/10/29/Beautiful-Outdoor-Wedding-near-Toronto-Jerry–June

http://www.weddingcometrue.com/chair-decorations-for-outdoor-wedding/

http://planningforawedding.org/category/wedding-ideas

http://www.perfectoutdoorweddings.com/index.php/page/3

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.