TOP

Ślub na Cyprze – jak zorganizować

Ślub na Cyprze – jak zorganizować

Drogie Siostry, na początek roku troszkę prywaty :). Śpieszę pochwalić się, że ekipa TVN filmowała na Cyprze ślub organizowany przez agencję 2Cytryny oraz moich konsultantów przy pracy!

Zdjęcia trwały przez trzy dni, podczas których sfilmowano miejsca weselne, naszego księdza, hotel w którym odbywał się ślub, ślubne przygotowania oraz oczywiście naszych konsultantów w trakcie pracy przy ślubnych przygotowaniach.

To tak na szybko dzisiaj, ale jeżeli interesuje Was więcej informacji na temat organizacji ślubu na Cyprze, czekajcie wkrótce na kolejną notkę oraz reportaż wyemitowany przez TVN – wkrótce szczegóły!

Kilka fotek z naszych ślubów na Cyprze:

ślub_na_cyprze_001ślub_na_cyprze_007ślub_na_cyprze_006ślub_na_cyprze_005ślub_na_cyprze_003ślub_na_cyprze_002ślub_na_cyprze_008ślub_na_cyprze_004

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.