TOP

ŚLUB KSIĘCIA WILLIAMA I KATE MIDDLETON- GOŚCIE I ŚWIADKOWIE

W Opactwie Westminsterskim właśnie rozpoczyna się nabożeństwo ślubne. Zgromadzeni goście, rodzina królewska oraz świadkowie przez kolejną godzinę będą uczestniczyć w zawarciu małżeństwa przez księcia Williama i Kate Middleton. Państwo Młodzi zgodnie z tradycją na świadków wybrali swoje rodzeństwo – księcia Harry’ego oraz Philippę, siostrę Kate. Wśród prawie 2 tysięcy zaproszonych osób obowiązuje elegancki strój – mundury, fraki lub garnitury biznesowe dla panów oraz co najmniej 2 kreacje dla pań: skromniejsza na czas ceremonii (koniecznie z kapeluszem) oraz wieczorowa lub koktajlowa na czas zabawy weselnej. Goście otrzymali skromne (jak na królewskie standardy) zaproszenia, o tłoczonych literach.

Państwo Młodzi chcą, aby dzień ich ślubu był wyjątkowy, dlatego wesele podzielone zostało na 2 części. Pierwsza, oficjalna, na którą zaproszeni zostali najwyżsi dostojnicy będzie spełniała wszystkie wymogi tradycji oraz etykiety dworskiej. Po niej nastąpi druga, mniej oficjalna część dla najbliższych i przyjaciół Młodej Pary. Przyjęcie na cześć Młodej Pary odbędzie się w Pałacu Buckingham, który jest oficjalną rezydencją Elżbiety II.  Następca tronu i ojciec księcia Williama, książę Walii Karol, tego samego dnia wieczorem w Pałacu Buckingham wyda prywatny bankiet z tańcami.

beckham

Rowan Atkinson

Gordon Ramsey

Gordon Ramsey

royal family

Książę Harry

Pałac Buckingham

webmisters abbey

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.