TOP

Ślub Ivony Pavlovic i Wojciecha Oświęcimskiego

Ślub Ivony Pavlovic i Wojciecha Oświęcimskiego

Może i Ivona Pavlovic gwiazdą nie jest (ok, ale jest „celebrytką”, acha, no i jest jurorką w programie z GWIAZDĄ w nazwie :)), ślub jednak wzięła (jakiś czas temu), więc wypada nam o tym napisać.

Nie wiem czy znacie choć trochę tę postać, w każdym razie zapowiadała, że zaszokuje i zaszokowała, biorąc ślub w krwisto czerwonej sukni. Kolor ten wyjątkowo pasuje do jej kruczo czarnych włosów i ciemnej karnacji.

Mimo że nie była w swoim żywiole (czyli na parkiecie), ale w Urzędzie Stanu Cywilnego, to i tak wyglądała jak hiszpańska tancerka flamenco. Strój z pewnością był ekstrawagancki, a my jak najbardziej skłaniamy się ku oryginalności, więc gratulujemy doboru sukni. Wygląd Pary Młodej możecie ocenić sami. Suknia Ivony została zaprojektowana przez Evę Mingę.

Ślub odbył się w olsztyńskim Urzędzie Stanu Cywilnego, 25 września 2009r.

fotki:

Fot.Jarosław Wojtalewicz/AKPA

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.