TOP

SERWIS PRASOWY 16.02.2011

Podwójnie dużym wydarzeniem zapowiada się być ślub polskiej topmodelki Anji Rubik i jej narzeczonego Sashy Knezevica. Dlaczego podwójnie? Bo para planuje aż dwa śluby – dużą uroczystość na południu Europy nad brzegiem Morza Śródziemnego i drugą, kameralną ceremonię w Nowym Jorku. Wśród gości tej popularnej pary można spodziewać się równie sławnych znajomych – najsłynniejszych modelek świata, największych projektantów mody, znanych fotografów i aktorów. Zaproszeni są między innymi Karl Lagerfeld, Gisele Budchen i Leonardo DiCaprio. Przygotowania do obu ceremonii ślubnych idą już pełną parą, problem stwarza tylko ich termin – Anji, jako jednej z najbardziej rozchwytywanych modelek ciężko jest znaleźć czas na dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik.

Wiadomo już, że suknia panny młodej będzie wyjątkowa, być może krótka z przodu a długa z tyłu. Wykonanie projektu oraz jego realizacja zostały powierzone przyjacielowi Anji Peterowi Dundasowi, projektantowi domu mody Pucci. Para zdecyduje się też prawdopodobnie na klasyczny model obrączek Cartiera o nazwie Trinity. Oboje uwielbiają designerskie meble, które prawdopodobnie pojawią się na większości pozycji listy prezentów ślubnych. Biorąc pod uwagę te wszystkie okoliczności nic dziwnego, że ich ślub został okrzyknięty największym wydarzeniem towarzyskim roku.

Zobaczcie inne projekty Petera Dundasa z wiosennej kolekcji 2011:

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

Peter Dundas

 

Źródło foto:

http://www.poshglam.com/emilio-pucci-spring-2011/

http://rubikanja.blogspot.com/2009_07_01_archive.html

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.