TOP

RÓŻOWE WESELE

Czy w głębi serca jesteś romantyczką  a różowy to Twój ulubiony kolor? Jeśli tak, to może spodoba Ci się taka aranżacja stołu weselnego, której motywem przewodnim są elementy pod hasłem ROMANTYCZNE. Użyto w niej delikatnych, drobnych różowych kwiatków oraz elementów dekoracyjnych z drobnymi różyczkami: świec i kul porcelanowych. Słodyczy dodają urocze lizaczki w różowe serduszka, pojemniczki z bańkami mydlanymi, śliczne torebeczki z różowymi kokardkami, czyli wszystko co kojarzy się z dziewczęcym dzieciństwem i różowymi kreacjami małych księżniczek, które teraz stają na ślubnym kobiercu…Jeśli nadal kochasz kolor różowy, może taka właśnie propozycja jest dla Ciebie?

 ROZOWE WESELE ROZOWE WESELE2 ROZOWE WESELE3 ROZOWE WESELE4 ROZOWE WESELE5 ROZOWE WESELE6 ROZOWE WESELE7 ROZOWE WESELE8 ROZOWE WESELE9 ROZOWE WESELE10 ROZOWE WESELE11 ROZOWE WESELE12


Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.