TOP

RELACJA Z POLSKIEJ GALI ŚLUBNEJ WARSZAWA 2014!

Założę się, że TYLKO MY reprezentowałyśmy Was w ten weekend na Targach ślubnych:) Te z Was, które nie mogły przyjść na Polską Gale ślubną w PKiN w Warszawie, mogą spokojnie zrobić sobie kawkę. Opowiem Wam, co się działo, dlaczego tak wspaniale wypadłam na scenie w Sali Kongresowej oraz jakie trendy będą królować w ślubnym 2014 roku !

1. Po pierwsze – ZAPROSZENIE

Zostałyśmy zaproszone lub….wprosiłyśmy się, na jedno wychodzi:) Dziękuję organizatorom, że się zgodzili:)))

2. Po drugie – WYSTĘP

Miałam występ, w którym reprezentowałam WeddingSisters, opowiadałam zebranym młodym parom jak dobrze zorganizować ślub i zaplanować wszystkie elementy organizacyjne. Trema zjadła mnie bardzo, ale z pomocą przyszedł oświetleniowiec, zaświecił jupiterem prosto w moje piękne oczęta, tak że nikogo nie widziałam. Przez parę sekund walczyłam z tym efektem, ale po chwili przestałam i mówiłam dalej do „pustej” sali. Na koniec dowiedziałam się, że było raptem 1000 osób na widowni !!:) Kochani słuchacze, dziękuję Wam za wyrozumiałość i cierpliwość i uwagę. Był to mój debiut przed tak dużą publicznością. Kolejnym razem będzie lepiej:)))

targi polska gala slubna2014.10

3. Po trzecie: NOWINKI targowe

po raz pierwszy na targach spotkałam się z przymierzalnią. Zarówno sukien jak i…. bielizny! Skądinąd, bardzo ciekawe i stylowe było stoisko z bielizna ślubną.

targi polska gala slubna2014.45

targi polska gala slubna2014.4

4. WEDDING PLANNER

Naturalne jest że szukałam wedding plannerów. Nikt tak dobrze nie wie, jak bardzo trzeba się napocić aby „wystawić” usługę organizacji ślubów i wesel. Dlatego doceniam wszystko co zobaczę w tym temacie. Tej firmie udało się to tylko w połowie, jednak bardzo doceniam pomysł, bardzo wyróżniająca się kolorystykę i najciekawszy w tym wszystkim kierunkowskaz.

targi polska gala slubna2014.41 targi polska gala slubna2014.39 targi polska gala slubna2014.40

5. KUP SUKNIĘ – WYGRAJ PODRÓŻ POŚLUBNĄ NA BAHAMY

Tego jeszcze nie było!  zrobiłam wielkie oczy! Kupujesz suknię (i tak musisz ją kupić, bez sukni nie ma ślubu) i możesz wygrać podróż poślubną na Bahamy.

Dziewczyny, na co czekacie??? Biegnijcie do tego salonu i kupujcie tam suknie!!! Mają ogromny wybór więc na pewno wybierzecie tą swoją jedyną wymarzoną:) A taka podróż – JEST TYLKO JEDNA!!!!! i to na Bahamy!! SALON WHITE, w W-wie, Al Jana Pawła II

ps. siedziałam obok pary która po ogłoszeniu konkursu zapytała: gdzie są te Bahamy?

mówię podniecona że na Karaibach!

a oni na to, aaaaaaaa to nie, to chyba daleko, my to w nasze góry pojedziemy.

?????? Spoko.

targi polska gala slubna2014.1

6. PRZYMIERZ SUKNIĘ!

Gdyby nie było napisu że to przymierzalnia i kolejek jak za czasów PRL, to bym nie uwierzyła. To naprawdę fantastyczny pomysł. Dlaczego? Bo suknie na targach są DUŻO tańsze, dużo!! Jeśli kupisz na targach. Hellloł!! ale jak kupić suknię na targach, bez mierzenia? Stawiam 5+ za pomysł!targi polska gala slubna2014.3

targi polska gala slubna2014.43 targi polska gala slubna2014.42

7. ZUPEŁNIE JAK PERŁY, A NIE PERŁY:)

Kochasz perły? uważasz że nie ma żadnej innej biżuterii która tak pięknie pasuje do kobiety?? Witaj w klubie:)

…..ale wszyscy Ci powtarzają że perły przynoszą na ślubie pecha. No to masz rozwiązanie! Kamienie szlachetne, do złudzenia przypominające perły.

UWAGA!!!! na hasło: WeddingSisters- obowiązują zniżki, takie jak na zdjęciu:)))

targiwawa2014_055 targiwawa2014_056 targiwawa2014_057

8. OBRĄCZKI

Znam wielu jubilerów. I z całego serca polecam Wam pana Pawła! Wielu moich klientów zamówiło u niego obrączki i do tej pory, gdy spotykam się z moimi parami, patrzę i w duchu się uśmiecham, że tak pięknie wyglądają w swojej ślubnej biżuterii. Ten człowiek doradza, sprawdza, odradza, graweruje, dobiera, wybiera, mierzy,  i na koniec jest równie zadowolony ja WY:) Genialista!

Piękne obrączki i pierścionki, tysiące wzorów, kamieni i wspaniała obsługa. Sama za rok zaprowadzę mojego chłopaka do pana Pawła:) W końcu stuknie nam 20 lat, trzeba coś zmienić…. wymienię obrączki:)

targiwawa2014_066 targiwawa2014_065

No i fajnie. To byłoby na tyle nowinek ślubno-targowych 2014.

Za chwilę, w kolejnej notce, pokażemy co działo się na backstage pokazów Sukni ślubnych.

Jakie w tym roku mamy trendy we fryzurach ślubnych, makijażu ślubnym. A także wszystko to, czym możecie zabłysnąć i zaskoczyć swoich gości- czyli organizacyjne trendy ślubne 2014r!

 

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!