TOP

Relacja z Balu After Wedding Party nr 1. godz. 20.30

After Wedding Party 2010

Relacja z Balu After Wedding Party nr 1. godz. 20.30

Kochani, mam nadzieje że nie śpicie i że czekacie na relacje z After Wedding Party.

Ja zauważyliście nasz Blog WeddingSisters był patronem medialnym balu, z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumne.

Jak każda dama spóźniłam się 15 minut, ale na szczęście nie tylko ja, więc gdy przybyłam bal się jeszcze nie rozpoczął.

Jestem przyzwyczajona do widoku Młodych Par, w końcu od 9 lat organizuje śluby. Ale 50-ciu par w jednym miejscu nie widziałam i przyznam że TO ROBI WRAŻENIE !!

Piękne kobiety, piękne suknie i przystojni uśmiechnięci panowie. Wszystko razem stworzyło niesamowite wrażenie i magnetyzującą dawkę energii.

Po powitaniu gości przez organizatorów z Fajnego Wesela, wodzirej zaprosił wszystkie młode pary do wspólnego zdjęcia. Schody w hotelu Polonia Palace, bo tam odbywa się teraz bal After Wedding Pary, są pokaźne, ale przyznam że gdy stanęło na nich 100 osób to zrobiło się tłoczno.

After Wedding Party 2010

Fotograf z firmy FotoFaktory.pl ustawiał ich tak długo że dopiero gdy wodzirej puścił muzyczkę, a raczej ćwierkające ptaszki, atmosfera wreszcie się rozluźniła i wszyscy do końca już się uśmiechali i o dziwo cierpliwie znosili długie pozowanie….ale skoro mają za sobą sesję plenerową to te 10 minut nie robiło na nich żadnego wrażenia.

Po wspólnym zdjęciu, wodzirej poprowadził wszystkie pary do staropolskiego poloneza. Potem Młode Pary zasiadły do kolacji, jedzenia nie próbowałam ale pachnie ładnie :) Po kolacji rozpoczęły się tańce a teraz czekamy na konkurs taneczny z udziałem chętnych….szkoda że nie mogę wystąpić :))

Poruszyła mnie do głębi ta impreza co widać na poniższych zdjęciach. One w sumie są takie niewyraźne bo wszyscy się ruszają……… jeszcze. Gdy przestaną się ruszać wyjdą mi znacznie lepsze :))

Jeszcze kilka słów o konkursie tańca. Już dawno się tak dobrze nie wybawiłam. Wszystkie 10 par które się zgłosiły, świetnie się bawiły co udzieliło się całej sali, ale dwie zwycięskie pary dały największy popis.

Para z nr 6 (na moim zdjęciu nie widać numerka bo pan tak wysoko podskakiwał że mu się numer na plecach przekręcił.: ) zatańczyli hip-hop a para nr 4 -taniec klasyczny (balet).

Oj działo się, popłakałam się ze śmiechu i chyba nie tylko ja. Ci z Was którzy chcieliby przyjść na bal, zapraszamy za tydzień, chyba są jeszcze wolne miejsca. W tej sprawie piszcie do www.fajnewesele.pl

Sponsorami imprezy są: Travelon, Gazetomania.pl,  Winnica Zbrodzice, dekoracje- mybigday.pl, supriseme.pl  oraz patroni medialni.

After Wedding Party 2010

After Wedding Party 2010

After Wedding Party 2010

After Wedding Party 2010

After Wedding Party 2010

After Wedding Party 2010

After Wedding Party 2010

After Wedding Party 2010

After Wedding Party 2010

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!