TOP

RELACJA Z AFTER WEDDING PARTY

Pierwszy bal After Wedding Party w tym roku zakończony! Ile osób było tym razem? W sumie 108 osób w strojach ślubnych, trzech fotografów, wodzireje, 2 ekipy telewizyjne oraz organizatorzy.
Było naprawdę gorąco i tyle się działo, że aż trudno uwierzyć że starczyło na wszystko to czasu. Wspólne zdjęcie ponad pięćdziesięciu par, polonez, konkursy z nagrodami… Całkiem spontanicznie udał się też pokaz mody ślubnej. Nie ujmując nic paniom, które z gracją zaprezentowały przed kamerą swoje sukienki, trzeba przyznać, że pokaz panów był znacznie bardziej spektakularny. Peruki, okulary słoneczne, kapelusze Al Capone i czarne boa rozbudziły wyobraźnię tworząc niezwykłe show. Zresztą nie jedyne. Działo się, działo. Wszyscy świetnie się bawili – ostatnie pary zeszły z parkietu po 4 rano!
Następna taka impreza już za kilka dni – w sobotę 19 lutego 2011, również w Hotelu Polonia Palace.
Wszyscy spragnieni dobrej zabawy i bajkowego balu karnawałowego mogą zarezerwować bilety na stronie: www.AfterWeddingParty.pl
Organizator imprezy: FajneWesele.pl

After Wedding Party

After Wedding Party

After Wedding Party

After Wedding Party

After Wedding Party

Źródło foto:

www.afterweddingparty.pl

http://www.yourcoloradodj.com/home/index.php

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.