TOP

POWITAJMY NOWĄ SIOSTRĘ REDAKTORKĘ! :)

Drogie Siostry (i bracia :))

Jest mi niezmiernie miło przedstawić Wam i wprowadzić do naszego grona nową SIOSTRĘ REDAKTORKĘ – Martę Wilczkowską (widoczną pod nickiem MartaW.)

Marta będzie pisała o ślubach w ogóle, zajmowała się poradami ślubnymi oraz kontaktami z Wami – będzie odpowiadać na Wasze komentarze i pytania.

Uruchomiliśmy specjalny adres mailowy – OFFICE@WEDDINGSISTERS.PL, pod który możecie wysyłać pytania związane z organizacją ślubu i wesela. Marta będzie Wam na nie odpisywała.

To wszystko oczywiście wcale nie oznacza, że ja i Kasia wycofujemy się z pisania i komentowania. O nie, co to, to nie :) To nadal jest nasz autorski blog, opiekujemy się tym projektem, mamy na niego na bieżąco oko i nadal będziemy pisać, doradzać i komentować.

Jednakże nasza społeczność bardzo się już rozrosła, przychodzi do nas naprawdę OGROM pytań i próśb o porady, a my zajmując się naszymi firmami nie jesteśmy w stanie należycie reagować na wszystkie pytania. Dlatego też postanowiłyśmy wspomóc się Martą, która jest pełna energii, pozytywna, a co najważniejsze posiada ogrom wiedzy z naszej ślubnej branży.

Marta odezwie się do Was już wkrótce.

A ja zachęcam także do czytania i komentowania notek pisanych przez dwie pozostałe siostry redaktorki:

1. PatrycjęL – która opisuje swoje aktualne przygotowania do ślubu

2. Oraz BLACK ROSE – która jest już po ślubie i spowiada się nam, jak te przygotowania wyglądały u niej ;)

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.