TOP

PREZENCIKI DLA GOŚCI, POMYSŁY/ WEDDING FAVORS

Coraz popularniejsze są małe podarki wręczane gościom w podziękowaniu za przyjście na ślub. Co ciekawego oprócz słodkości możecie im dać?

Rodzinne przepisy kucharskie

Ciekawie wydrukowaną kolekcję Waszych ulubionych przepisów kulinarnych, tradycyjnych potraw rodzinnych. Przepisy mogą tworzyć książeczkę, na okładce umieśćcie Wasze imiona wraz z datą ślubu.

Bar słodkości

Pod koniec imprezy rozdajcie gościom zrobione specjalnie na tą okazję pudełeczka i pozwólcie im wypełnić je, czym tylko ze chcą ze specjalnego stołu. Na nim ułóżcie miski z lizakami, landrynkami, żelkami itp.

Wymyślając podarki przyjrzyjcie się, co jest specjalnością lokalną miejsca, w którym bierzecie ślub albo mieszkacie. Mogą to być małe słoiczki miodu, dżemu, regionalne ciasteczka. Dajcie im na pamiątkę coś, czego nie można normalnie kupić w sklepie.

„Nasiona miłości”

Oryginalnym pomysłem jest podarowanie gościom malutkich pudełeczek z nasionami, np. słonecznika – do posadzenia we własnym mieszkaniu lub ogródku.

Buteleczki wina

Malutkie butelki wina, tego samego, co będzie podawane na przyjęciu weselnym. Oczywiście z Waszą własną etykieta.

zdjęcia: w

http://www.weddingforum.co.uk/

http://www.aliexpress.com/
http://www.nurserymen.com/
Sylvie Becquet from Presentations by Carolyne Roehm

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!