TOP

POKAZ SUKIEN Lisa Ferrera/ WEDDING DRESSES SHOW

Zaczał się na dobre sezon ślubny 2012r.

Dzisiaj przedstawiamy pokaz który odbył się w zeszłą niedzielę w Warszawie, pod nazwą Open Bridal Day. Była to pierwsza prezentacja sukni i bielizny ślubnej 2012 na osobnym pokazie mody, poza tradycyjnymi imprezami targowymi. Na gości czekało ponad 50 sukni ślubnych z 5 różnych kolekcji, Demetrios, Cosmobella, OreaSposa, Colet i Ladybird oraz kolekcje bielizny Twin Lingerie., debata z weeding plannerami na temat organizacji ślubu i wesela. Imprezę poprowadziła Agnieszka Popielewicz.

pokaz sukni ślubnych 2012

Ponad 350 panien młodych i osób towarzyszących z całej Polski obejrzało pokazy mody ślubnej kolekcji sieci salonów Lisa Ferrera. Dla zaręczonych była to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jakie suknie ślubne będą modne w przyszłym sezonie.

Innymi atrakcjami Open Bridal Day były również pokazy barmańskie i specjalnie przygotowywane koktajle oraz prezentacja trendów w dekoracjach ślubnych i weselnych.

Na wybiegu można było zobaczyć 5 kolekcji:

Kolekcja Demetrios – marka premium charakteryzująca się bogatymi zdobieniami oraz najwyższą jakością materiałów. Można w niej znaleźć szeroką gamę stylów, od subtelnych i romantycznych po ekstrawaganckie i nowoczesne. Jest to jedna z najchętniej wybieranych kolekcji przez polskie panny młode.

Z kolei Cosmobella to kolekcja, w której użyto subtelnych dodatków i zdobień, przez co suknie nabierają wytwornego charakteru. Dzięki temu emanują elegancją i dobrym stylem.

OreaSposa to kolekcja dająca ogrom możliwości. Wybór dodatków kolorystycznych jest bardzo szeroki. Linia ta charakteryzuje się prostotą i elegancją. Suknie OreaSposa są dostępne w niższych od przeciętnych cenach, gwarantując przy tym poczucie stylu i smaku.

Colet to włoski styl i elegancja. Tu nie ma miejsca na kompromis – wszystko dopracowane w szczegółach z typowym włoskim smakiem, a przy tym w dostępnych cenach.

Ladybird to holenderska marka, którą wyróżniają lekkość i wygoda sukni ślubnych. W tej kolekcji dominują suknie podkreślające kobiecą sylwetkę, jak również przykuwające uwagę kobiet poszukujących sukni ”księżniczki”. Ladybird proponuje także specjalną kolekcję dla panien młodych, które noszą rozmiar XXL.

zamieszczamy filmik z pokazu:

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZzY259NJd8Y

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!