TOP

POCHWALCIE SIĘ SWOIMI SLUBNYMI PRZYGOTOWANIAMI

Kochane, pochwalcie się postępami w swoich ślubnych przygotowaniach, albo weselem, które się już odbyło! Wystarczy, że zarejestrujecie się na naszym ślubnym blogu. W panelu użytkownika macie wiele pól, w których możecie napisać między innymi o:

Waszym miejscu na ceremonię zaślubin, miejscu weselnym, wybranym fotografie i kamerzyście. Możecie napisać, gdzie zamówiłyście lub uszyłyście suknię ślubną, jakie wybrałyście dodatki (buty, welon). Opiszcie swoje atrakcje weselne, pomysł na ślubną fryzurę, makijaż, zarekomendujcie osoby i firmy, które spełniły Wasze oczekiwania!

Nie zapomnijcie się przedstawić i napisać kilku zdań o sobie :) – skąd jesteście, kiedy się zaręczyliście i kiedy będzie Wasz ślub!

Pochwalcie się i pomóżcie innym przyszłym Pannom Młodym :) Mogą one oglądać Wasze profile wchodząc na stronę http://weddingsisters.pl/wedding-sisters/ i klikając w wybraną ikonkę – profil wybranej Wedding Sister :)

Pracujemy teraz nad możliwością dodawania przez Was zdjęć, dzięki czemu każda z Was będzie mogła ubarwić swoją opowieść ciekawymi fotkami :) A w międzyczasie, jeżeli uważacie, że Wasz ślub i wesele jest warte dokładnego opisania i wyróżnienia, piszcie do siostry Katarzyny, ona zajmuje się działem PRAWDZIWE ŚLUBY :)

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.