TOP

PASTELE NA WIOSNĘ

Jeśli bierzesz ślub tej wiosny koniecznie zainwestuj w pastelowe dodatki. Delikatne, wiosenne kolory jak pistacjowy, morelowy czy błękitny to absolutny hit tego sezonu. Doskonale sprawdzą się jako kolory przewodnie dodatków do sukni ślubnej, butonierki, dekoracji stołu czy zaproszeń ślubnych. Delikatne, jedwabne wstążki, wiosenne kwiaty i zamszowe dodatki w pastelowych kolorach świetnie oddadzą świeżość i ciepło wiosny. 

Pastele równie dobrze sprawdzą się przy okazji ślubów wielkanocnych – doskonale komponują się z charakterystycznymi dla tego święta ozdobami – pisankami, wydmuszkami czy świeżą zielenią bukszpanu. Pastelowe kolory można łatwo połączyć w ciekawe zestawy między sobą, np. morelowy i różowy, lub przełamać je intensywnymi barwami: fuksją, akwamaryną czy żywą zielenią.

Doskonale sprawdzają się również w towarzystwie naturalnej, roślinnej zieleni, dlatego często służą do dekoracji łodyg bukietów, doniczek i innych naturalnych dekoracji.

Dekoracjom i dodatkom w pastelowych kolorach nie można odmówić jednej, zasadniczej zalety – możecie je znaleźć nie tylko w sklepach ślubnych, ale wszystkich innych, łącznie z hurtowniami, co mocno wpływa na ich niższą cenę.

Wszystkie panny młode zachęcam do szukania możliwości poza gotowymi dekoracjami dostępnymi w sklepach ślubnych i kwiaciarniach – przy odrobinie czasu i chęci można zorganizować niewielkim kosztem naprawdę cudowne dekoracje.

A więc do dzieła!

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.