TOP

Oryginalny i niezniszczalny bukiet ślubny

Oryginalny i niezniszczalny bukiet ślubny

Nasza ślubna agentka nie próżnuje i wyśledziła dla nas takie cudo :) – bukiety z… drewna! Na zdjęciach możecie zobaczyć wiązankę wykonaną z ekologicznego drewna balsa. Czyż nie jest śliczna? A jaka praktyczna.

Balsa to drzewo występujące w lasach Ameryki Południowej i Środkowej. Jego drewno charakteryzuje się wielką miękkością i lekkością. Martwiłybyście się, jak utrzymać bukiet z drewna? Jest ono o połowę lżejsze od korka!

Taki bukiet nigdy nie zwiędnie i może być pamiątką na długi czas.

Te cuda i wiele innych są do kupienia tu http://www.krislyndesign.com

Balsa Wood Flowers3Balsa Wood Flowers2Balsa Wood Flowers

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.