TOP

ORYGINALNE MIEJSCE NA WESELE

Wybór miejsca na wesele to nie taka prosta sprawa. Musi być odpowiednie, pasujące do stylu ślubu i Młodej Pary, a jednocześnie  modne i komfortowe dla wszystkich gości. Oto kilka najciekawszych pomysłów na ten sezon:

W otoczeniu gwiazd. Nie mówię tu oczywiście o gwiazdach polskiej estrady – wesela i bankiety na świeżym powietrzu znamy głównie z amerykańskich filmów. Teraz wkraczają również (z impetem!) do polskiej kultury. Mało kto ma na tyle duży ogród, by mógł sobie pozwolić na organizację przyjęcia u siebie, jednak nie jest to całkiem niemożliwe. Coraz więcej lokali oferuje tego typu usługę.

Oryginalne miejsce na wesele

Ta karczma “Rzym” się nazywa… ale może się też nazywać inaczej, byle była drewniana, kryta strzechą i odpowiednio wystylizowana. Do tego odpowiednie menu,  rustykalny wystrój i wiejskie wesele gotowe.  Ludzie coraz chętniej sięgają do rodzinnych tradycji i motywów, z których wyrośli. Przy dźwiękach góralskiej muzyki i trzaskającego w kominku ognia powiedzenie sobie “tak” może wypaść wyjątkowo malowniczo.

Gdzie poczujesz się jak księżniczka? Oczywiście w zamku! A zamków i pałaców jest w Polsce pod dostatkiem. Oczywiście nie każdy jest przystosowany do organizowania tego typu imprez, jednak coraz łatwiej znaleźć taki w różnych regionach naszego kraju. Sala balowa, złocone zdobienia, marmurowe posadzki i przepych, jakiego nie powstydziłaby się królewska para. To wszystko uczyni dzień Waszego ślubu jeszcze bardziej oryginalnym, ale – i o tym warto pamiętać – również wyjątkowo drogim.

Oryginalne miejsce na wesele

Podziemne skarby. Czy jest coś bardziej niezwykłego od ślubu pod ziemią? Mowa oczywiście o kopalni soli w Wieliczce lub jaskiniach solnych (choć te nie zawsze pomieszczą licznych gości). Kopalniane sale po`mieszczą nawet kilkuset gości, a wesele w wyjątkowej scenerii podziemnych komnat będzie z pewnością niezapomniane. Nic dziwnego, że mimo wysokich cen, przyjęcia te cieszą się dużą popularnością.

Oryginalne miejsce na wesele

W stylu Kayah? Pamiętacie teledysk do przeboju Kayah i Bregovica “Prawy do lewego”? Zorganizowanie wesela na statku jest już całkiem realne. Statki oferujące rejsy po Wiśle, Odrze lub mazurskich jeziorach umożliwiają zorganizowanie przyjęcia na pokładzie. Dotyczy to raczej niewielkich (do 50 osób) wesel, jednak można na nich liczyć na doskonałą zabawę przy dźwiękach muzyki i szumu fal. Idealna propozycja dla osób, które szukają nietypowych rozwiązań.

Oryginalne miejsce na wesele

Artykuł pobrano z serwisu Kobieta.WieszJak.pl

Źródło foto:

http://cruiseawayholidays.net/WeddingLocations.aspx

http://www.flickr.com/photos/luhaiwong/3552689335/

http://outdoorweddingdecorationideas.com/

http://weddings-avenue.com/outdoor-wedding-ceremony/

http://wedding-splendor.com/outdoor-weddings-in-las-vegas-2/

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.