TOP

OGROMNE KWIATY OGROMNIE PIĘKNE – NA ŚLUB I NIE TYLKO

Wpis o PAPIEROWYCH POMPONACH zrobił wielką furorę – przeczytały go jakieś straszne tłumy (czyli Wy :)) – dla mnie to znak, że szukacie czegoś innego, czegoś spektakularnego, ale jednocześnie budżetowego. Przecież nie każdy chce wydać na swoje wesele fortunę, prawda?

No dobrze, moje drogie, mam dla Was zatem kolejną interesującą propozycję – GIGANTYCZNE KWIATY. Papierowe. Hand made. Możesz zrobić je Ty, Twoje przyjaciółki, mama, teściowa, sąsiadka, druhny – ktokolwiek. Kosztem są materiały (papier jest tani) no i Twój czas. A efekty – spektakularne i gigantyczne, tak jak te kwiaty!

Zdradzę Wam, że wielkie kwiatowe dekoracje pojawią się też w wielu kolekcjach sukien ślubnych – TO BĘDZIE HOT TREND 2015.  Wielkie kwiaty już teraz robią zamieszanie w modzie cywilnej, a ślubna lubi z niej czerpać :)

Wielkie kwiaty świetnie pasują do romantycznych, ale i nowoczesnych fryzur ślubnych – właściwie robią całą fryzurę!

Zobaczcie same, jakie wspaniałe inspiracje wyszukałam dla Was :)

 

gigantyczne-kwiaty-wesele (42) gigantyczne-kwiaty-wesele (44) gigantyczne-kwiaty-wesele (43) gigantyczne-kwiaty-wesele (41) gigantyczne-kwiaty-wesele (40) gigantyczne-kwiaty-wesele (39) gigantyczne-kwiaty-wesele (38) gigantyczne-kwiaty-wesele (37) gigantyczne-kwiaty-wesele (36) gigantyczne-kwiaty-wesele (35) gigantyczne-kwiaty-wesele (34) gigantyczne-kwiaty-wesele (33) gigantyczne-kwiaty-wesele (32) gigantyczne-kwiaty-wesele (31) gigantyczne-kwiaty-wesele (30) gigantyczne-kwiaty-wesele (29) gigantyczne-kwiaty-wesele (28) gigantyczne-kwiaty-wesele (27) gigantyczne-kwiaty-wesele (26) gigantyczne-kwiaty-wesele (25) gigantyczne-kwiaty-wesele (24) gigantyczne-kwiaty-wesele (23) gigantyczne-kwiaty-wesele (22) gigantyczne-kwiaty-wesele (21) gigantyczne-kwiaty-wesele (20) gigantyczne-kwiaty-wesele (19) gigantyczne-kwiaty-wesele (18) gigantyczne-kwiaty-wesele (17) gigantyczne-kwiaty-wesele (16) gigantyczne-kwiaty-wesele (15) gigantyczne-kwiaty-wesele (14) gigantyczne-kwiaty-wesele (13) gigantyczne-kwiaty-wesele (12) gigantyczne-kwiaty-wesele (11) gigantyczne-kwiaty-wesele (10) gigantyczne-kwiaty-wesele (9) gigantyczne-kwiaty-wesele (8) gigantyczne-kwiaty-wesele (7) gigantyczne-kwiaty-wesele (6) gigantyczne-kwiaty-wesele (5) gigantyczne-kwiaty-wesele (4) gigantyczne-kwiaty-wesele (2) gigantyczne-kwiaty-wesele (1) gigantyczne-kwiaty-wesele (3)

 

 

Chcesz wykonać takie kwiaty sama?

Proszę bardzo, oto kilka video-tutoriali :) Baw się dobrze!

 

—-
photo credits:
handmadebysarakim.com, joshelliottstudios.com, offbeatbride.com, colincowieweddings.com, lilyandiris.com, heandshephoto.com, sweetlittlephotographs.com, mokkasin.blogspot.com, glassjarphotography.com, whitneydarling.com, mymintphotography.com, floraetc.blogspot.com, esthersunphoto.com, fionaleahy.com,

 

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.