TOP

OBRĄCZKI ŚLUBNE W KADRZE

Obrączki ślubne cieszą się szczególnym zainteresowaniem fotografa dokumentującego ceremonię ślubną. Przedstawiamy wam galerię najciekawszych ujęć obrączek ślubnych.

Obrączce ślubnej fotograf dokumentujący ceremonię zaślubin i wesele poświęca wiele uwagi. Obrączka jest właściwie jednym z niewielu gadżetów ślubnych, które na zdjęciu mogą wystąpić samodzielnie, bez obecności Pary Młodej. I przez to nie wydają się gorsze. Zostawiając fotografa ślubnego sam na sam z Waszymi obrączkami ślubnymi – nie martwcie się. Odrobina foto-magii połączonej z wyobraźnią, a efektem pracy będą oryginalne fotografie z obrączkami ślubnymi w roli głównej.

obraczki_265 obraczki_301 obraczki_311

Zapomnijcie o fotografiach podczas zakładania obrączek ślubnych na dłonie Panny i Pana Młodych. Takie zdjęcia są dobre jako dokumentacja „tego” momentu. Podczas prezentacji albumu ślubnego znajomym i rodzinie, powiewają natomiast nudą. Zostawcie obrączki same przed obiektywem, niech na nich skupi się uwaga „szklanego oka”. I niech to właśnie obrączki przemówią ze zdjęć.

obraczki_70

Artykuł pobrano z serwisu Ślubclick

Źródło foto:

http://www.linandjirsablog.com/2009/09/17/rancho-palos-verdes-wedding-photography-terranea-resort%E2%80%8E-mark-marisa-details/

http://www.sergeibelski.com/blog/search/?t=weddings&p=3

http://bonafidebride.blogspot.com/2010/06/with-this-ring-creative-wedding-ring.html

http://sachablue.com/seattle_photographer/a-little-bling/

http://weddingblend.blogspot.com/2010/02/advice-from-expert-wedding-photographer.html

http://www.fancypantsweddings.com/creative-sacramento-wedding-ring-photography-judy-loves-it/

http://nattymichelle.blogspot.com/2010/10/vintage-postcards-wedding-rings.html

redaktor naczelna serwisu SlubClick.com