TOP

O WESELACH WIEMY WSZYSTKO

Wiemy ile radości sprawia organizowanie ślubu i wesela – bo robiłyśmy to setki razy. 13 lat.

Dajemy Ci porady, wiedzę i narzędzia do tego, żebyś i Ty teraz mogła zorganizować swoje wesele jak najlepiej!

Być może będzie to Twój pierwszy w życiu duży projekt. Na pewno rozwiniesz dzięki niemu swoje zdolności organizacyjne. Będzie Ci łatwiej radzić sobie z kolejnymi życiowymi projektami, jak wychowanie dziecka, remont mieszkania, rozwój osobisty i spełnianie wszystkich, nawet najbardziej szalonych marzeń!

U NAS DOWIESZ SIĘ, JAK ZORGANIZOWAĆ WESELE

Wedding Sisters to lifestylowy blog prowadzony przez najlepsze KONSULTANTKI ŚLUBNE w Polsce, które z konkurencji stały się przyjaciółkami :). Współpracę zaczęłyśmy w Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych w Polsce, a swoje doświadczenie i wiedzę przekazywałyśmy na wielu szkoleniach i spotkaniach branżowych, aby w końcu podzielić się nią tu z Wami, ze wszystkimi dziewczynami planującymi ślub. Tak powstał blog Wedding Sisters. Rok 2009. Najlepszy lifestylowy blog o ślubach. O Kobietach, dla kobiet.

Jesteś w trakcie przygotować do własnego ślubu? A może co tydzień bierzesz udział w weselach zawodowo? Jesteś we właściwym miejscu! U nas poznasz ciekawostki i trendy ślubne, otrzymasz praktyczne porady, obejrzysz inspiracje. Zostań z nami! Stoi za nami 13 letnie doświadczenie w branży ślubnej – znamy wszystkich i wszyscy znają Nas.

Sprawdź sama: zajrzyj do kategorii i wybierz temat, który Cię interesuje, albo do naszych Rekomendacji – sprawdź naszych polecanych podwykonawców. Zamów też nasz bezpłatny  Indywidualny Harmonogram Przygotowań Ślubnych :)

Wkrótce wiele więcej niespodzianek! Obserwujcie nas :)

 

LOLA

Jola Krukowska – Wasza Wedding Sister

Organizacją ślubów żyję od 2006 r, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji weddingowych, 2Cytryny. W tym czasie pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem i nad brzegiem morza.

Po dwóch latach, jako pierwsza agencja ślubna w Polsce rozszerzyłam ofertę o organizację ślubów za granicą i „moje pary” mogły wypowiadać słowa przysięgi w najbardziej romantycznych okolicznościach, w różnych krajach świata: w Grecji, na Cyprze, we Włoszech, w Tajlandii czy na Bali.

Wcześniejsze doświadczenia w organizacji i koordynacji szkoleń i dużych, tematycznych konferencji zaowocowały wieloma realizacjami imprez promocyjnych i motywacyjnych dla firm (wiele z nich zrealizowałam razem z KIS :)).

Przyszedł taki moment, kiedy poczułam, że mojego doświadczenia wystarczy na to, aby zacząć dzielić się nim ze wszystkimi, którzy planują start w zawodzie konsultanta ślubnego. Popularność szkolenia dla konsultantów przerosła moje oczekiwania, a ja mogę z dumą powiedzieć, że prawie dwieście osób zdobywało u mnie pierwsze szlify. Największym zaskoczeniem stała się dla mnie funkcja motywująca szkolenia, która objawiła się w zupełnie nieplanowany sposób. Moja fascynacja rozwojem osobistym, odkrywaniem swoich silnych stron, planowaniem i metodyczną realizacją celów, stała się ogromną inspiracją dla wielu osób. Dziękuję wszystkim, którzy mi to uświadomili i mam nadzieję, że zasiane ziarno dobrze wyrosło.

Rozważam zatem karierę mówcy motywacyjnego :) – myślę, że mogłabym zrobić wiele dobrego, szczególnie dla kobiet, które wciąż mają zbyt mało odwagi i siły, żeby wziąć to, co im się należy.

Po 7 intensywnych latach moje zawodowe tory skręciły na chwilę w inną stronę, aby wprowadzić razem z moim mężem na rynek firmę zajmującą się systemami i oświetleniem LED (w czym pomogły mi moje dawne doświadczenia w branży oświetleniowej). Niewykluczone  zatem, że światło w Twoim domu, to częściowo moja sprawka :).

Bardzo lubię wino i wszystko, co wiąże się z kulturą picia wina, dlatego nie szczędzę środków i czasu na pogłębianie wiedzy o nim. Może zostanę w przyszłości sommelierem? :)

Cenię sobie rozwijające i ciekawe znajomości, a odkąd powróciłam na łono dużego miasta, na brak inspirujących ludzi wokół mnie na szczęście nie mogę narzekać.

Moją najnowszą pasją jest fotografia. Nie bójcie się – zmiany zawodu w tym kierunku nie planuję :).  Szkolę się intensywnie i uczęszczam na kursy, żeby sprawiać przyjemność sobie i bliskim osobom pięknymi zdjęciami. Wiele moich koleżanek potwierdzi, ile radości daje kilka fajnych zdjęć z takiej prywatno – amatorskiej sesji  (dziewczyny, dziękuję za cierpliwość i możliwość ćwiczenia :)).

Fitness i bieganie to coś, co potrafi mocno uzależnić i ja to potwierdzam. 2 lata intensywnych treningów zamieniły mnie w strong-women i maniaczkę ekstremalnego wysiłku :). Szukacie inspiracji w tej dziedzinie? W takim razie polecam TRX i BODY PUMP. Moc gwarantowana.

A ponieważ pierwszej miłości się nie zapomina, dlatego nadal jestem w branży ślubnej – zarówno wirtualnie, prowadząc razem z KIS niniejszego bloga, jak i realnie – organizując wesela. Jak mówi stare powiedzenie –  wszystko płynie – więc my i nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale o wszystkim, co dla nas, kobiet, ważne każdego dnia. Ściskam :-*

ZOBACZ MOJE WPISY>

 

KIS

Kasia

Kasia I. Syrówka – Wasza Wedding Sister

Założyłam z Jolą tego bloga, ponieważ obie chcemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem i pasją. Myślę, że mogę nazwać się ekspertką od kobiet. Posiadam umiejętność inspirowania ich do zmian i potrafię sprawić, że nabierają chęci i odwagi do nowych wyzwań.

Sama cały czas się uczę i doskonalę swoje umiejętności, do czego zachęcam także inne kobiety!

Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach, gdzie odpowiadałam za marketing, promocję marek oraz sprzedaż.

Kiedy przyszedł czas na własną firmę, przez kolejne 11 lat zdobywałam doświadczenie w prowadzeniu agencji wedding plannerskiej. Jako pierwsza w Polsce założyłam agencję ślubną i to ja przecierałam w Polsce ścieżki osobom, które weszły do tej branży później. Zostałam okrzyknięta Królową Ślubów, co tylko podniosło mi poprzeczkę i motywowało do większej pracy.

Zorganizowałam ponad 300 wesel, dla najwspanialszych par na świecie :). Przez ten czas prowadziłam wiele trendów ślubnych

Współtworzyłam oraz przez 5 lat przewodziłam Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych, które było inspiracją dla innych branż aby połączyć swoje siły.

Przygotowałam autorski program szkoleń, przeszkoliłam ponad 400os.

Napisałam poradnik dla młodych par „Przygotowania ślubne”. Jako ekspert wielokrotnie zapraszana byłam do mediów, gdzie udzielałam wywiadów, doradzając jak najlepiej zorganizować wesele.

Moją pasją jest taniec, interesuję się zagadnieniami psychologii pozytywnej, rozwoju wewnętrznego, a od paru lat biegam, choć nic na to wcześniej nie wskazywało J. Aktywnie uczestniczę w projektach, które pogłębiają świadomość kobiet i pomagają im się rozwijać.

A dzisiaj jestem tutaj z Wami, żeby przekazywać Wam swoją energię i wiedzę :).

ZOBACZ MOJE WPISY>

WSPÓŁPRACA

KONTAKT