TOP

Nowe Siostry Redaktorki

Nasza siostrzana Redakcja rozrasta się – w tym tygodniu dołączyły do nas dwie nowe Siostry Redaktorki. Agata i Agnieszka, które będą pisały jako APS’ik oraz Angie.

Dziewczyny podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i odczuciami odnośnie organizacji ślubów, ślubnej rzeczywistości w Polsce oraz mamy nadzieję, pomogą Wam uporać się z rozwiązywaniem organizacyjno – ślubnych problemów.

Witamy w Redakcji :)

TUTAJ dowiesz się, co zrobić aby zostać naszą Wedding Sisters

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.