TOP

GDZIE ZORGANIZUJESZ NAJPIĘKNIEJSZĄ CEREMONIĘ ŚLUBNĄ?

Pana Pawła poznałam  na targach ślubnych w PKiN w tym roku. Powiedział, że ma produkt którego jeszcze nigdy nie widziałam. Nie chciałam być nieuprzejma, szczególnie, że od razu było widać, iż jest to niezwykle sympatyczny człowiek, więc odpowiedziałam najgrzeczniej jak tylko potrafię, że organizuję wesela ponad 12 lat i widziałam wszystko:)

Pan Paweł nie dawał za wygraną i z dużo większym naciskiem powiedział, że tego na pewno nie widziałam!

Ah, no trudno, pomyślałam, chyba się nie wymigam od spotkania :). W końcu piszę o ślubach i weselach, doradzam, podpowiadam, nie chcę stracić mojego tronu Królowej Ślubów (:)), no wiec umówiłam się…..

I powiem tak: takiego miejsca nie ma nigdzie!:) Jest to jedno i do tego wyjątkowe!

Miejsce na ceremonię zaślubin. Cudowne, piękne i jedyne w swoim rodzaju. Dla Młodych Par, które mają mocne nerwy. Tutaj nie można zrobić rezerwacji na rok do przodu, tylko tzw. last minute (z wyprzedzeniem np. 7-8 miesięcy)! Czy warto? oj tak!!!

Gdzie? Na Stadionie Narodowym! :)

Zobaczcie sami:

Mamy podjazd bezpośrednio pod czerwony dywan:)

Piękne wejście z czerwonym dywanem, które można ciekawie udekorować.

23.01.2014 Tunel VIP

I najpiękniejsza kaplica w W-wie, bo o niej mowa! Jest dużo ciekawych miejsc, mamy piękne kościoły, ładną salę USC, ale tutaj, może odbyć sie magiczna, intymna i przepiękna ceremonia, każdego wyznania. Cywilna też – jeśli namówicie urzędnika :).

kaplica 1

Projektanci pomyśleli nawet o garderobie dla księdza lub urzędnika.

stadion.1

Światła w sali są regulowane, a dekoracje można wykonać dowolne:)))

stadion2

Spodobała Wam się ceremonia na Stadionie Narodowym??? To cudownie, bo mnie też:) Do Waszej dyspozycji może być też jeszcze mały stadion, w którym możecie zrobić modną w tym roku Fotobudkę. Nigdzie takiej fotobudki nie dostaniecie!

03.01.2014 Stadion Narodowy. Zimowy Narodowy, pierwszy dzien lodowiska na Stadionie.

Aha i do tego pan Paweł naprawdę nieźle orientuje się w temacie ślubów :) widać, że dużo czyta – miejmy nadzieję, że od teraz i WeddingSisters będzie czytał :).

Potem zostałam zaproszona, aby obejrzeć powierzchnie pod organizację przyjęcia weselnego. Oferta przyjęcia wraz z wynajmem sali i cateringiem na Stadionie Narodowym wynosi od 300zł/1os.

Oferta weselna obejmuje m.in:

  1. Catering (zapewniony przez Sodexo Prestige)  i salę na organizację wesela,
  2. Loża ViP – dla młodej pary, cudeńko!
  3. Parking dla gości,
  4. Monitory, które umieszczone są w każdej sali – możecie np. wyświetlać na nich swoje zdjęcia, lub życzenia od gości,
  5. Zaproszenie dla Młodej Pary na jedno z wydarzeń na Stadionie Narodowym

Aranzacja galerii dla BRE Banku

Możecie zorganizować wesele albo po stronie tzw. Galerii, wtedy cena wynosi 290zł/1os, lub po stronie Biznes Klubu, tu cena wynosi od 350 zł /1os
Po stronie Biznesu Klubu, mamy dodatkowo wyjątkowy widok na trybuny Stadionu Narodowego, a do dyspozycji podczas uroczystości  Foyer.

biznesklub_foyer

Gdzie możecie się zgłosić aby porozmawiać o swoim ślubie i weselu? Tel. + 48 22 295 95 55, e-mail: sprzedaz@2012plus.pl

PS. Zapomniałam wspomnieć, że jeśli nawet traficie do innej osoby, to nie martwcie się, każdy jest miły i niesamowicie serdeczny i uśmiechnięty. Oglądając wszystkie te miejsca, spotykałam po drodze pracowników Stadionu i czułam się trochę jak w ukrytej kamerze, bo każdy był miły, sympatyczny, młody, ładny i niezwykle uśmiechnięty. Zwróciłam nawet uwagę na to i usłyszałam, że dlatego tak się dzieje bo lubią tu pracować. Ot co! :)

kaplica 2

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!